Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Košice  >>  Čaňa

atrakce a štěrkove jezera u Čaně Slovensko

Obec leží jen patnáct kilometrů jihovýchodně od Košic u pravého břehu řeky Hornád. První písomní záznam je z roku 1164. Náleziště poukazují na zdejší život již v kamenné a bronzové době. V 18. století vybudovali přez obec železnici a veliký mlýn. Poté začal hospodářský rozvoj.

Zastoupení u obyvatel mají dvě náboženstva (řimskokatolické a reformní). Mají své duchovní stánky. Známou rekreační oblastí jsou čtyři štěrkové jezera. Veliké je jezero Tajvan s plážou, chatovou oblastí a hotelem.

Kontakt: zdroj internet

Slovensko Čaňa

penzión Pláž Čaňa Slovensko

penzión Pláž Čaňa SlovenskoSvé služby poskytuje na břehu Čanianského jezera v rekreační oblasti Tajvan. Kapacita lůžkové části je 16 pokojů s vlastními koupelnami. Součástí jsou taky 6 místní chatky pro náročnější klientelu. Patří sem i krb, kuchyň. V nabídce je denne otevřená restaurace vhodná i pro společenské střetnutí.

Parkování je v objektu který je vzdálen 50 m od vodní plochy. Předností je wifi připojení, cenová dostupnost služeb, dětské hřiště, skladové prostory k pronájmu.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku