Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Kysuce  >>  Kysucké Nové Mesto

Ubytování Kysucké Nové Mesto Slovensko

Tato strana přináší informace o ubytování a turistických možnostech ve městě Kysucké Nové Mesto. Poloha města - severozápadní Slovensko a u břehu řeky Kysuca. Za městem se tyčí vrch Tábor. Stopy osýdlení sahají do starší doby kamenné. Městské zajímavosti: historické jádro, galerie, kostely, Kysucká hvězdárna, chráněná lípa. Okolní zajímavosti: Kaštieľ Radoľa, muzeum kysucké vesnice ve Vychylovce, Oščadnica - Velká Rača - rekreační centrum.

Kontakt: zdroj internet

Ubytovací kapacity v Kysuckém Novém Městě Slovensko

Penzion Európa Kysucké Nové Mesto Slovensko

penzion Európa Objekt se nachází v centru města. K dispozici je uzamykatelné parkoviště pro hosty, příjemné prostředí kavárny, klasický styl jídelny a ochotní personál. Ubytování je poskytováno v klasických pokojích a luxusních apartmánech.

Pokoje jsou jedno a dvoulůžkové vybavěné FTV, internetovým připojením, minibarem. Apartmány jsou prostranné a v zařízení dominuje koža a dřevo. Jsou jedno a dvoupokojové.

Penzion Kysuca Kysucké Nové Mesto Slovensko

penzion Kysuca Penzion poskytuje útulní a prostranné ubytování. Hosté mají k dispozici koupelnu v každém pokoji, kuchyň, spoločenskou místnost s diaprojektorem, wifi připojení, TV na pokojích, objekt je sřežen, garážové přístřešky. Zde se dohovoříte taky německy.

Hotel Mýto Kysucké Nové Mesto Slovensko

hotel Mýto Poloha je v historické části města. Jedno a dvoulůžkové ubytování, apartmán. V ceně ubytování je snídaně. Pokoje jsou konfortní s TV sat, internetem, telefonem, koupelnou. Cenu je možné dohodnout u vícedenních pobytech. Hotovostní platba anebo bankovním převodem.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku