Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko

Hlavní atrakce poblíž Vaši zimní dovolené - ubytování lyžařská střediska Slovensko

Slovensko má množství horských oblastí, které mají dobré podmínky na pěstování zimních sportů. Zimní dovolená je oblíběná část nabídky turistického ruchu. Přírodní hodnoty hor přispívají k zdravému relaxu. Na této straně se snažíme soustředit veškeré lyžařská střediska Slovensko. K nim uvádím i typy na ubytování v nich.

Aby hory nabízeli kvalitní oblasti odpočinku, je prioritní je chránit a udržovat v dobré kondici. Proto ne jen Slovensko vytváří chráněné oblasti. V takovémto prostředí je možné dobře rekreovat.

Popisní mapa a odkazy k horským oblastem Slovenska s ubytováním v lyžařských střediskách

Níže jsou umístěny navigační odkazy k jednotlivým oblastem ubytování s výskytem lyžařských středisk. Slovensko zastupují kolem 24 horských celků. Tady se nacházejí centra se službymi ubytování, půjčoven, relaxačními možnostmi. Poblíž jsou lyžařská střediska. Vezměme si například Liptov jako část Nízkých Tater - severní Slovensko. Na svých severních úbočích, kolem věčších měst má vesnice alespoň s jednou lyžařskou sjezdovkou. Dovolená je o to atraktivnější.

Možnostmi zasněžování sjezdovek se zvyšuje šance na dostatek sněhu. Již od brzkých zimních měsíců jsou střediska schopny otevřít sezonu. Stále záleží od počasí. Je to tak dobře, protože umělé přísady do snehu by zdevastovali krajinu Slovenska. To nikomu nevyhovuje, zejména když chceme aby jste zažívali kvaliní dovolenou.

Slovensko již s moderními lanovkami dokáže konkurovat krajinám s vyspělým turistickým průmyslem. Snaží se využívat přírodní podmínky a místy dotvářet chybějicí doplňky. Nahlédněte blíže do stran s aktuálními informacemi o možnostech ubytování, které lyžařská střediska nabízejí.

mapa Slovensko hory

Doporučujeme ubytování:

Grandhotel Praha **** Tatranská LomnicaGrandhotel Praha **** v Tatranské Lomnici. Tradice rekreačních služeb přetrvává více než 100 let. Ubytujete se v prostorných pokojích a apartmánech s výhledem na Tatry. Poskytuje také kompletní lázeňské služby. Jejich součástí jsou vířivky, sauny nebo venkovní a vnitřní bazén. Kapacita ubytování: 115 pokojů a 20 apartmánů. Specializují se na gastronomii s použitím surovin vypěstovaných ve vlastní zahradě.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku