Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Orava  >>  Zuberec

turistické atrakce Zuberec Slovensko

Dobrý pocit z ubytování se znásobuje taky okolním prostředím. Vesnice Zuberec se rychle rozvýjí turistickým směrem. Vybudovalo se zde nové centrum vesnice. Něco o historii: na území se nenašli důkazy dávno - letého osídlení. Zdejší pralesy byli dlouhé léta osamoceny. Vesnice Zuberec byla založena kolem roku 1593 kolonistami z vesnic kolem řeky Orava. Území Oravy Slovensko se kolonizovalo především kůli zabezpečení obchodní cesty Banská Bystrica - Krakow.

Tatry mají alpínsky ráz. Jsou nejstarším národním parkem které Slovensko zřídilo. Západní Tatry se dělí na Červené vrchy, Liptovské Tatry, Liptovské Kopy, Osobitá, Roháče, Sivý vrch. Turistických stezek v Tatrách je kolem 600 km. Atrakce u Zuberce: Muzeum oravské vesnice, množství turistických a cykolo trás, udržované běžecké tratě v okolí vesnice, lyžařské střediska (Janovky, Molotín, Roháče - Spálená), jiné více vzdálené památky a zajímavosti.

Kontakt: zdroj internet

ubytování Zuberec

Hotel Primula Zuberec Slovensko

Hotel Primula Zuberec Slovensko Rekreační objekt se dělí na hotelovou a turistickou část ubytování. Hotel má 14 dvoulůžkových pokojů s koupelnami a běžným vybavěním. Nachází se zde 7 apartmánů pozestávajících z ložnicové a obývací části. Apartmány jsou dvoulůžkové. Turistické pokoje jsou dvou a více lůžkové s koupelnami na každém patře. Objekt nabízí gastronomické služby ve své restauraci - 60 míst, Zelený salónik, bar, terasa.

Oddych v areálu: dětské hřiště, společenské hry, otevřené ohniště. Okolí: především vysokohorské túry, hubaření, procházky lesem, aqua parky a bazény, památky.

Horský Hotel Osobitá Zuberec Slovensko

Horský Hotel Osobitá Zuberec Slovensko Je situován v Roháčech v Spálené dolině u lyžařského střediska. Disponuje 46 lůžkami a 8 přistýlkami. Ubytování je v jedno, dvou lůžkových pokojích a apartmánech. Je to nekuřácky objekt, můžete si posedět u ohnište anebo terase. Parkování je u hotela anebo v podzemní garáži. Pokoje jsou vybavěny minibarem, LCD TV-sat, rádiobudík, telefón. Ubytovací jednotky mají balkón a sezonní nábytek. K použití je restaurace a bar, konferenční prostry.

O zábavu se postarají bowlingové dráhy, biliard, dětský koutek, vystoupění folklórních souborů. Na okolí jsou vodní nádrže, aqua parky, tenisové kurty, muzea, lyžařské středisko, vysokohorská turistika.

Ubytování v soukromí Daniela Zuberec

Ubytování v soukromí Daniela Zuberec Slovensko Je možnost se ubytovat v samostatním objektu na přízemí a patře. Na přízemí je dvoulůžkový pokoj, kuchyň, koupelna. Na patře se nacházejí dva dvoulůžkové pokoje s koupelnami, kuchyň. Ubytování v soukromí je nabízeno na přízemí rodinného domu. Skladá se ze dvěch dvoulůžkových pokojů s koupelnou a kuchyňským koutem, dvoulůžkovým pokojem s koupelnou a kuchyní.

K jiným vybavěním patří společenská místnost, TV, video, vnější krb, dětské hřiště, lezecká stěna, parkování ve dvoře.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku