Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Podunajsko  >>  Dunajská Středa

atrakce města Dunajská Středa Slovensko

Nejprve chci představit město a aktiviti turistického ruchu. Dunajská Středa se nachází na jihu Slovenska. Kolem se rozprostírá Podunajská nížina, Žitní ostrov. Slovensko v této oblasti nabízí dovolenou spojenou s památkami historie, přírodním bohatstvím využitelným pro turistiku. Vykopávky dokazují osídlení území již v době bronzové. Město vzniklo v roku 1874 spojením okolních částí usadlostí.

Čím je Dunajská Středa Slovensko zajímavá? Podívejme se nyní na kulturu a památky. Můžete zde navštívit: římskokatolický kostel Nanebevzetí Panny Marie, evangelický kostel z roku 1883, památník holocaustu, Žlutý zámeček, Vermesova vila s galerií, hřbitov z I. světové války, židovský hřbitov.

Významní rekreační koplex je však Thermalpark Dunajská Středa Slovensko. Léčivá voda je nabídnuta v sedmi bazénech. Voda pochází z hloubky 1600 m. K dalším službám objektu patří wellness hotel s japonskými lázněmi, dále taky služby pro děti. Ubytování přímo v centru termálů.

Kontakt: zdroj internet

ubytování Dunajská Středa

Hotel, penzion, kemping Thermalpark Dunajská Středa Slovensko

Hotel, penzion, kemping Thermalpark Dunajská Středa Slovensko Thermalpark nabízí množství služeb v jedném komplexu. Dovolenou můžete trávit v hotelu s 16 pokojemi s kapacitou pro 35 hostů. Dva pokoje jsou s bezbariérovým vstupem. Pokoje mají koupelnu, TV. V budově je denní bar kde se podává taky strava. Penzion je umístěn o podál v klidném prostředí. Kapacita je osum dvou a třilůžkových pokojů a jeden apartmán. Kemping je celoročně v provozu. Je vybavěn sociálními místnostmi s toaletami, kuchyní. K použití jsou přenosní grily a rošty. Všechny objekty mají v ceně zahrnuty vstupy do aqua parku počas celého pobytu.

Zažijte moře zážitků v 10 interních a externích bazénech, tobogánech, wellnes bazénu, saunovém světě, mořským koupelem, masážemi. Zajímavosti v okolí: Gabčíkovo, golfové hřiště, Vojka nad Dunajom, Dunajský Klátov, Blahová, Jahodná, Kolárovo.

apartmánový dům Nika Dunajská Středa Slovensko

apartmánový dům Nika Dunajská Středa Slovensko Můžete si vychutnat bydlení v pompézní vile v luxusní čtvrti. Vila je vzdálena jen 300 m od termálního koupaliště a wellness centra. V nabídce je terasa, gril, krb, internet, chladnička, kávovar, střežené parkování. Kapacita vily je pro 34 hostů ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnami a kuchněmi. Domácí mluví čtyřmi cizími jazyky.

Okolí je zajímavé aquaparkem, závodní okruh Slovakiaring se školou smyku a jinými službami jako pronájem okruhu, sportovních strojů, off road tratě.

pension Eden Dunajská Středa Slovensko

pension Eden Dunajská Středa Slovensko Nachází se v těsné blízkosti termálního aqua parku. Termální voda je léčivá pro pohybové ústrojí. Kapacita je 38 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích anebo apartmánech. Všechny pokoje mají koupelnu. Venku jsou dvě terasy a záhradní kuchyně. Ke službá patří taky sklepní bar, parkování v uzavřetém prostoru, vlastní bazén, park se zelení, půjčovna kol, praní a rychlosušení, nedaleké potraviny. Prohlédněte si krásy podunajské přírody, vodní mlyny v Dunajském Klatově, vodní nádrž Gabčíkovo.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku