Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Pohroní  >>  Žiar nad Hronom

turistické památky města Žiar nad Hronom Slovensko

Město se rozkládá v Banskobystrickém kraji v Žiarské kotlině u řeky Hron. V okolí jsou hory Vtáčnik, Kremnické a Štiavnicke vrchy. Od nepaměti je zde křižovatka cest. Historie území sahá do dob halštatu.

Pamětihodnosti: Renesančně-barokní zámeček byl postavěn v roku 1631 ostrihomským arcibiskupem Petrem Pázmáňským, Klasicistní dvouvěžový kostel Povýšení sv. kříže, Socha Štěpána Moysesa, Pomník Ladislava Exnára, Park Štefana Moysesa, Fara - nejstarší budova ve městě, Kaple Navštívení Panny Marie. Zde poskytujeme informace o dvou objektech - zástupcech tématu ubytování.

Kontakt: zdroj internet

ubytování Žiar nad Hronom

hotel Luna v Žiari nad Hronem Slovensko

hotel Luna Žiar nad Hronom Slovensko Je jediným hotelem ve městě. Hotel nabízí speciální nabídky pobytů. K dispozici je 42 pokojů, z toho 12 jednolůžkových, 27 dvoulůžkových a 3 apartmány. Pokoje jsou typu standard a komfort. Pokoje komfort mají vybavění: koupelna, LCD TV, wifi internet, telefón, minibar a lednička, praní, room service. Pokoje standard jsou vybavěny: koupelna, TV, wifi, telefón, lednička. Součástí hotela je srekonstruována restaurace a konferenční místnost. U hotela je moderní nákupně - administrativní a zábavní centrum.

turistická ubytovna Mani v Žiari nad Hronem Slovensko

turistická ubytovna Mani v Žiari nad Hronem Slovensko Funguje od roku 2010. Nabízí dlouhodobé a krátkodobé pobyty v širším centru města. K dispozici jsou jedno až třilůžkové pokoje, manželský pokoj a dvoulůžkový apartmán. Každý pokoj má TV, wifi, lednička, balkón.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku