Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Ponitří  >>  Nitra

ubytování Nitra

Náleziště dokazují, že první obyvatelé na území Nitry byli již v dávném pravěku. Město vzniklo na sedmích pahorcích. Hlavní památkou je Nitranský hrad. Hystorické stavby: kostel sv. Petra a Pavla, Malý a Velký seminář s diecézní knihovnou - jsou zde stovky vzácných knih, Prvotisky a rukopisy, Kluchov palác, jehož roh podpírá kamenný obr Atlanta. Takovýchto památek je zde kolem 56. Dalším zajímavým objektem je výstaviště veletrhů Agrokomplex.

Turistické atrakce v okolí: zámek Topoľčianky, zámeček Beladice Pustý Chotár, zámeček Oponice, zřícenina hradu Gýmeš, zřícenna Oponinského hradu, arboretum Mlyňany.

Kontakt: zdroj internet

bližší informace o ubytování Nitra

hotel Comfort Nitra Slovensko

hotel Comfort Nitra Slovensko Nachází se v klidné uličce pod Piaristickým kostolem v centru města. Služby dostupné v hotelu: restaurace Piano, kavárna Komfort, posilnovna a lázně, business a internetová místnost, zabezpečené parkoviště, bezbarierový přístup. Ubytování je možné v jedno a dvoulůžkových pokojích, dvou nadstandardních pokojích a dvou apartmánech.

Vybavění pokojů: klimatizace, TV, rádio budík, telefón, internet, wifi, trezor, minibar, antialergické postele, koupelna, sušič na vlasy, někde výřivá vana a balkón. Doplňky: fitness, jacuzzi, sauny.

hotel Zobor Nitra Slovensko

hotel Zobor Nitra Slovensko Hotel nabízí své služby přímo v centru Nitry. Zvláštností je mexická kuchyň, gastro grill, kongresová sála. Kapacita je 120 lůžek v jedno až třilůžkových pokojích. Vybavěny jsou koupelnou, TV, telefónem, chladničkou. V prostorech hotela naleznete obchodní pasáž a kadeřnictví.

U hotela je divadlo Andreja Bagara a plavárna, historické jádro, množství obchodů a městských služeb.

hotel City Nitra Slovensko

hotel Zobor Nitra Slovensko Jde o relax a biznis hotel v centru Nitry na Svatoplukovém náměstí. Dovolená pro náročné hosty v 22 dvoulůžkových pokojích s balkóny. Ubytovat se můžete taky v apartmánech a jednolůžkových LUX pokojích. Všechny pokoje jsou klimatizovány. V ceně vám hotel nabízí snídaně. V okolí je množství restaurací. Dále můžete využít internet, střežené parkoviště, praní, žehlení, wifi, hotelové auto.

Blízké okolí: Nitranský hrad, divadlo Andreja Bagara, Ponitranské muzeum, městský koupel, kryté tenisové kurty, městský park, řeka Nitra.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku