Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Považí  >>  Žilina

ubytování Žilina

Žilina je jedno z nejvěčších míst na severním Považí Slovensko. Ubytování je na výběr z mnoha druhů. Na začátku spomenu nekolik atraktivních objektů a služeb, které můžete navštívit na své dovolené. Stopy osídlení území města se našly z období před příchodem Slovanů v 6 století. Stalo se křižovatkou obchodních cest s vlnou. Do současnosti se zachovali různé stavebné a kulturní památky. Známé jsou Kostel sv. Štefana krále, Katedrála Nejsvětější Trojice, františkánský Kostel sv. Barbory a jezuitský Kostel sv. Pavla, hrad Budatín z 13. stol. Zažijte Slovensko v stylu historického jádra města.

Kam v okolí: Bytčiansky zámek, sříceniny Hričovského hradu, Lietavský hrad, skalné útvary v Súľovských skalách, poutnická obec Rajecká Lesná, plavba na borech strečnianskou úžinou, muzeum Jánošík a Terchová, výstup na Chleb nad Terchovou, malované dřevěné domy v Čičmanech, rajecké řezbařství, přírodní parky a zajímavosti. V okolí Žiliny je množství cyklotras s různou náročností (pro rodiny s dětmi, seniory, náročnější, víkendové trasy).

Kontakt: zdroj internet

Ubytovací kapacity v Žilině Slovensko

Hotel Grand Žilina Slovensko

Hotel Grand Žilina Hotel je s dlouholetou tradicí od roku 1910. Nachází se v historickém jádru. Hotel přešel rekonstrukcí a nabízí služby na nejvyšší úrovni v okolí. Kapacita ubytování s esoustřeďuje v šestnácti jednolůžkových pokojích, pětadvaceti dvoulůžkových pokojích, třech apartmánech, možnost 12 přistýlek. Pokoje jsou děleny na kategorie standard, lux, lux +. K doplňkovým službám patří: informační služby, prodej sboží, změnárna, praní žehlení, půjčovna, room servis, internet.

Restaurace s čtyřmi hvězdičkami nabízí slovenskou a mezinárodní kuchyň. Bary: kafé a magic, konferenční místnosti. Stejně kvalitní službou je grand wellness pro odpočinek: devět druhů masáží, lymfodrenáž obličeje (dekoltu), rašelinové zábaly, terapeutický laser, elektroléčba, tři druhy saun, hydromasáže.

Penzión u Jakuba Žilina Slovensko

Penzión u Jakuba Žilina Penzión je situován v blízkosti historického centra města. Samozřejmostí je oplocené parkoviště, restauraci. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových pokojích s koupelnami a TV. Restaurace s krytou terasou má 40 míst. Vhodná je taky na uspořádání firemních akcí.

Ubytovna Žilina Slovensko

Ubytovna Žilina Lokalita ubytovny je na okraji města Žilina u vodní přehrady. Ubytování zajišťují ve dvou druhech. Lacinější ubytování je v jedno až třilůžkových pokojích v ubytovací bunce s dvěmí pokoji, lednicí a koupelnou. luxusnější ubytování je v apartmánech s kuchyní, obývačkou s TV. Obkekt má recepci, parkoviště, wifi internet zdarma.

K dalším službám patří drobní prodej sboží, půjčování kuchyňských potřeb, žehličky a fénu, společná kuchyň, společenská místnost, půjčování kol, práčka za poplatek.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku