Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Závažná Poruba  >>  Apartmany Tania  >>  Letní atrakce  >>  Rehabilitační služby

Rehabilitace Liptov ubytování na Slovensku

Regenerace sil spočívá v uvolnění svalů, částečnou regeneraci kloubů, psychický oddych. Tato část strany se věnuje typům pro téměř lékařskou regeneraci sil. Ubytování u nás nabívá na obohacení o léčební procedury.

apartmán na Liptově - slovensko
DALŠÍ NAVIGACE

Rehabilitace Liptov Slovensko - možnosti dovolené na Liptově

Pro lehčí orientaci návštěvníků v naši části Liptova, přinášíme informace o rehabilitačních možnostech v blízkém okolí ubytování. Jde o netradiční masáže a taky osvědčené vodní procedury. Nedaleko našich apartmánů je hotel s wellness službami. Na škodu je že je v součastnosti mimo provoz. Naštěstí o něco dál se dají navštívit podobné zařízení. Hotely s podobními službami se nacházejí zejména v lokalitách obce Liptovksý Ján s lázeňským charakterem a Demänovská dolina. Obě lokaliti jsou dostupné do 10 minut jízdy autem.

Na této streně spomínáme rehabilitační a wellness centra v blízkém Liptovském Mikuláši. Blízké okolí nabízí nekolik fitness center na výběr. Některé lepší hotely taky nabízejí podobné služby. Krytá plavárna je přímo v Liptovském Mikuláši s plaveckým a detským bazénem. Voda není termální. K dispozici jsou služby telocvičny, baru, sauny, masáže.

  Netradiční energické Havajské masáže Liptovský Mikuláš   - Liptov Slovensko

LomiMezi nejbližší rehabilitační možnosti řadíme Havajské masáže Lomi-Lomi. Vzdálenost 5 minut autem od ubytování. Jde o využívání původní receptury havajské masáže s rituály. Snaha je uvolnit zablokovanou energii a rozvinout harmonii tela, duše a mysli.


  RR centrum - kompletní rehabilitace Liptovský Mikuláš   - Liptov Slovensko

vyrivkaTyto minikoupely rodinného typu nabízejí služby taky zdravotnickým zařízením. Pro procedury se používají vodoléčba, elektroléčba a laser. Hydromasáže pro 8 osob, parní eukalyptová a suchá sauna, fínská sauna a infrasauny jsou poskytnuty jako produkty wellnes.


  Fitness centra, krytá plavárna Liptovský Mikuláš  

  Název zařízení   Adresa, Liptovský Mikuláš   Telefonní číslo předvolba 00421 44
  Seznam fitness center    
  Arny Club   Palúcanská 627   554 10 60
  Fitness B - čko   Smrečianska 670   553 41 58
  Fitness hotela Cestár   1. mája 724   553 81 42
  H & H Fitness Body Club   Hollého 4   556 43 00
     
  Krytý bazén   Vajanského 20   552 03 06
     
  Squash hala    
  Squash & Fit Fun   Palúcanská 24   0905 132 79
     
  Tenisové dvorce    
  Tenisové kurty   Vajanského 28   552 13 75
  Tenisový kurt   Pavcina Lehota 11   554 81 18
     
  Ledové plochy    
  Zimní stadion   Partizánov 14   562 14 49
 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku