Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Šariš  >>  Svidník

turistické informace města Svidník Slovensko

Poblž Svidníka je vybudováno letiště. Město má dva muzea, státní archiv dokumentů od roku 1918, Podduklianska knižnice. Na místním amfiteátri se konají každoroční Slavnosti kultury Rusínů-Ukrajinců Slovensko. Poblíž je národopisná expozice v přírodě SNM-moták - skanzen. V regionu se nachází 11 dřevěných chrámů východního obradu. Kromně těchto chrámů můžete navštívit Památník Československé armády na Dukle s areálem a Památník Sovětské armády ve Svidníku s hřbitovy.

Kulturní památky: zámeček z roku 1795, budova bývalého okresního soudu, původní budova stálé expozice Muzea ukrajinské kultury v centru, Socha armádního generála Ludvíka Svobodu, pravoslavný chrám sv. trojice, římskokatolický kostel Božského Srdce Ježíšova.

Město Svidník má historické centrum a taky tenisové kurty, letní koupaliště s umělými vlnami, galerie Dezidera Milly. Městské ubytování v zdejší podobě podporuje naši nabídku kvalitní dovolené pro vás.

Kontakt: zdroj internet

ubytování Šariš Svidník

hotel Rubín Svidník Slovensko

hotel Rubín Svidník SlovenskoTento hotel se nachází v centru na pěší zóně. Celková kapacita je 54 míst. K hotelu patří restaurace, kavárna, bar, salónik, rokovací místnost, vlastní parkoviště, mládežnický rockový klub.

Okolí Svidníka poskytuje sportovní a kulturní aktivity. Čekají na vás značené ztezky, minigolf, bowling, fitness, sauna, skanzen, lesopark. V okolí je nekolik lyžařských vleků.

Relax Centrum Hrabovčík Svidník Slovensko

Relax Centrum Hrabovčík Svidník SlovenskoObjekt má vybudováno multifunkční ihřiště s umělou trávou pro futbal, tenis, nohejbal, volejbal a v zimně kluziště. Poblíž je rybník kde můžete člunkovat anebo chytat ryby.

Penzion může přijmout šest až deset lidí. K dispozici je internet, televize, společná koupelna. Součástí je restaurace připravěna uspořádat společenské události. Objekt se zaoběrá taky prodejem čerstvích ryb.

Penzion v údolí Kružlova Slovensko

Penzion v údolí Kružlova SlovenskoJe to Podduklanský region. Má kapacitu 7 osob a je po kompletní rekonstrukci. Standard vybavění odpovídá třem hvězdičkám. Prostory jsou na přízemí rodinného domu. Zde jsou dva pokoje s wc a koupelnami. Dále je zde kuchyň a hala do záhrady.

Venku je krytá plocha se záhradním grilem. U zahrady je potůček, louky a sousední zahrady. Pro děti je záhradní bazén, vodní hračky, pískoviště, houpačka a houpací síť.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku