Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  Záhoří  >>  Myjava

Turistické informace ve městě Myjava Slovensko

Město je centrem rázovité kopaničářské oblasti mezi Moravou a Slovenskem. Obec byla založena v r. 1586. Historii má poznačenou nájezdy Turků, protihabsburskými povstaními, protifašistickým odbojem. Uskutečnila se zde první národní rada v dějinách Slováků v domě pani Kolényové - nyní muzeum. Žilo zde hodně osobností. Dodržují se tradice - organizuje se folklorní festival. VE městě se nachází sportovní areál se sportovní halou, krytou plavárnou, letním koupalištěm, saunou, soláriem, fitnes centra, ledovou plochou, kuželníkem.

V okolí je vytvořených kolem 400 km cyklotras, turistické stezky jsou značeny a procházejí všemi zajímavými místy. Sjezdové lyžování je umožněno v střediscích Veľká Javorina a Stará Myjava. Významním architektonickým dílem je památník M. R. Štefánika v centru u evangelického kostela. Chceme vyjádřit tuto lokalitu jako kopanice - vesnické Slovensko.

Kontakt: zdroj internet

ubytování Myjava

Hotel Štefánik Myjava Slovensko

Hotel Štefánik Myjava Nachází se v centru a je po rekonstrukci. Splňuje představy o konfortnom ubytování v stylově zařízených pokojích a apartmánech. Součástí je restaurace, noční bar, salónik. V extra nabídce je oddychové centrum. Pobyty nabízejí v 20 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech. Vybavění: koupelna, TV, minibar, trezor, internet, klimatizace.

Vybavění wellness: tři sauny, vířivka, různé masáže. Hotel poskytuje darčekové pobyty. Kongresová sála je klimatizována s kapacitou 90 míst.

Penzión Rosy Myjava Slovensko

Penzión Rosy Myjava Nachází se přímo v centru města. Nabízí kvalitní ubytování s chutnou gastronomií. Kapacita 18 až 20 lůžek v jednom apartmánu a dvoulůžkových pokojích (přistýlky a dětské postýlky). Součástí pokojů je TV, rádio, telefón, internet, koupelna. Penzion je nekuřácky. V ceně ubytování jsou snídaně, parkování, stroj na čištění topánek, prodej drobního zboží, platba kreditními kartami.

Kapacita restaurace - 50 míst, kavárny - 30 míst, letní terasa - 100 osob. Organizování společenských podujetí, firemních akcí, gril párty...

Penzión Kafé a restaurant Family Myjava Slovensko

Fotka není j dispozici. Penzión je rodinného typu. Nachází se v parku bývalé základní školy. Restaurace má prvky 20-tých let minulého století a s kavárnou mají kapacitu 50 míst. Objekt je nekuřácký a klimatizován má prostřešenou terasu. Relaxační sektor je určen pro zábavu se společenskými hrami, dětským koutem.

K nabídce patří bezbarierové ubytování pro 9 osob na přízemí v 4 dvoulůžkových pokojích, kryté parkovací místa. Okolní příjemné a tiché prostředí parku.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku