Nacházíte v této části webové stránky: Hlavní stránka  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Závažná Poruba  >>  Apartmany Tania  >>  Fotogalerie

Fotky Tatry Liptov, hory v okolí ubytování v destinaci Slovensko

Tato strana prezentace ubytování v apartmánech na Liptově se soustřeďuje na autenticé záběry vybavění apartmánů. Prezentované fotky okolí se týkají nejbližších turistických atrakcí. Lepší je jednou vidět jak více krát poslouchat. Fotky zveřejněné zde zejména zachytávají situační náhled apartmánového domu. K dispozici je ubytování ve dvou rodinných apartmánech. Každý má dvě ložnice a k ním vlastní koupelny. Součástí jedné apartmánové jednotky jsou taky obývací pokoj s krbem a TV, dále pak sedací soupravou, kuchyň s kuchyňským vybavěním a s jídelensskou částí.

Samozřejmostí apartmánového ubytování by mněla být kuchyň. Naše apartmánové jednotky jsou vybavěny s kuchyňskou částí s elektrickým sporákem, ledničkou, nádobím, rýchlovarnou konvicí, mikrovlnní troubou. Je zde všecho potřebné na přípravu Vašich oblíbených jídel. Jestli nejste velký přítel vaření, můžete využít kvalitné služby blízké restaurace.

obyvák apartmánů na Liptově - slovensko

Fotky vrchniho apartmanu

  • obývací pokoj podkrovního apartmánu
  • kuchyňský kout s jídelnou ve vrchním apartmánu
  • jedna z ložnic vrchního apartmánu
  • jedna z koupelen ložnic vrchního apartmánu

Vrchní apartmán je podkrovní. V interiéru nechybějí dřevěné prvky. Dodává to chatový nádych ubytování pod horami. Z oken na jih je dobrý výhled na Poludnici a siluetu Nízkých Tater. Poludnica je vrch s výškou kolem 1500 m.n.m. Z vrchu máte skvělý výhled na celou Liptovskou kotlinu a hory. Z oken apartmánu je taky dobře vidět lyžařské středisko Opalisko. Pokládá se za druhé nejvěčší na středním Liptově hned po Jasné.

Okno, které patří ke kuchyni s posezením je situováno na sever. Výhled máte na Vysoké Tatry. Je dobře vidět Kriváň. Dvě ložnice mají okna otočené na západní stranu. Zde je výhled na louky a blízký kopec. Tady je výhled na Liptovský Mikuláš, severněji vesnice a Liptovskou Maru. Ke ložnicím patří koupelny. K nezbytnému vybavení náleží sprchový kout, umyvadlo a wc.

Fotky spodniho apartmanu

  • vnější náhled apartmánového domu
  • obývací pokoj přízemního apartmánu
  • jedna z ložnic ve přízemním apartmánu
  • koupelna k ložnici - přízemní apartmán

Spodní apartmán patří přízemí. V tomto případě je výhodou menší počet schodů. Ke vchodu jsou jen tři. Obývací pokoj má balkonové dveře na terasu. Od sud se dostanete bezbariérově k ubytování. Součástí obyváku je TV, krb a kuchyňský kout. Výhled z tohoto pokoje a terasy je přímo na zmiňovanou Poludnici a louky.

Jedna ze dvou ložnic má výhled na Nízké Tatry. Druhá se dívá na Západní Tatry. Samozřejmostí jsou i zde koupelny. Vybavení mají standardně tak jako ve vrchním apartmánu. Ložnice mají účelové skříně. K lepšímu pohodlí pomáhají i francouzské postele. Jako přistýlky používáme válendy nebo roztahovací postele. V horkém létě se zde lépe bydlí. Tento apartmán je chladnější.

Videa apartmánů Tania a blízkého okolí

Video přízemního apartmánu Tania:

Fotky okolí - Tatry Liptov severní Slovensko

Náhled apartmánového domu ze strany vchoduNáhled ze strany terasy na apartmánový důmTěsné okolí ubytování máme zachycené na několika fotkách. Zde jsou například dvě. Fotka nalevo znázorňuje vchod s předsíní a chodníček. Kolem jsou vysázeny květiny což přispívá k upravenému apartmánového domu a tedy lepšímu dojmu z ubytování. Před objektem je místo na parkování aut. Výhoda spočívá v blízkosti k silniční komunikaci. Zima se spoustou sněhu nadělá někdy problémy s parkováním. Úprava takového terénu je proto jednodušší. Automobily máte možnost skrýt do zátiší za východní stěnu. Vítr totiž většinou fouká od západu. Druhá fotka napravo znázorňuje terasu. Zpevněná plocha k posezení u grilu je bezpečnější. Přispívá k pohodlí při podvečerním odpočinku.

Podívejte se na nekolik fotek které autenticky popisují horské masívy, jeskyně anebo historické atrakce Liptova. Slovensko ve své podstatě je krajinou podobních přírodních zajímavostí. K dobré dovolené patří také poznávání okolních zvláštností.

ledový krápník v jeskynijeskyněTato fotka nalevo zachycuje náhled na Liptovskou kotlinu. Při túře na Poludnici se vám naskytne takový výhled. Odfotografováno je to asi z poloviny trasy na vrch. Tuto túru tady vzpomínám protože se dá naplánovat z našeho ubytování. Procházka je sice náročná no výhled z vrchu Vám námahu vynahradí. Ubytování u nás na Liptově je vhodné i pro oblíbenců horské turistiky. Na druhé straně můžete plánovat jednodušší návštěvy jeskyní. Fotka napravo ukazuje krásu ledového krápníku v jeskyni. Na Liptově je jich známo několik. Prohlídka se může stát další alternativou poznávání při špatném počasí. V takovém případě dovolenou zpestří také dva aqua parky které zde máme.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku