Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Závažná Poruba  >>  Apartmany Tania  >>  Ceny apartmánu

Levné ubytování Liptov Slovensko

Tatranské pohoří, dá se říci že je dosti navštěvovaná část Slovenska. Podobní přírodní krásy naleznete i v Slovenském raji. Tato strana pojednává o cenách, možné rezervaci ubytování anebo kontaktování apartmánu Tania. Tento je situován na Liptově. Je to horská oblast Slovenska. Prostudujte si ceny aby jste se mohli líp rozhodnout pro vhodné ubytování.

dovolená slovensko

Akce: děti do 3 let zdarma, děti do 15 let 20 % sleva. Koupelna, WC, je v každé ložnici, TV a krb v každém obývacím pokoji + kuchyň!

Týdenní dovolená pro rodinu s dvěma dětmi v mimosezoně vychází jen 5040 Kč.

Magdaléna Mikulášová manažérka apartmánu manažérka apartmánu Magdalena Mikulasova

Chtel bych odeslat objednávku ubytování v apartmánu:

Ceny Dospělý Cena/ lůžko
Letní sezona
od 1.6. do 1.10.
320
Zimní sezona
od 6.1. do 4.4.
350
Vánoční svátky
od 20.12. do 6.1.
380
mimosezona
od 4.4. do 1.6.
200
mimosezona
od 1.10. do 20.12.
250
Termín ubytování od:

a do :

Vaše cena je: Vyberte počet osob.

Podkrovní apartmán :

Ložnice 1:  
Dospělý :  
Děti 3 - 15 :
Ložnice 2:  
Dospělý :  
Děti 3 - 15 :

Přízemní apartmán :

Ložnice 1:  
Dospělý :  
Děti 3 - 15 :
Ložnice 2:  
Dospělý :  
Děti 3 - 15 :


 
   

 

   
Jestli chcete zaslat nezávislý dotaz, můžete zde:

 

Ceny ubytování v apartmánech Tania Slovensko Liptov Tatry

Vítejte v prezentaci našeho zařízení v duchu ubytování na Liptově v Tatrách. Nejhornatejší oblast, které Slovensko má jsou Tatry. Zde se nacházejí naše apartmány Tania. Tato strana prezentace se věnuje cenové politice. K ní patří i slevy pro věčší skupiny anebo hosty kteří se vice násobně ubytují. Ceny v tabulce níže jsou orientační a je možné jejich sjednání.

Laciné ubytování na Slovensku se dá nalézt téměř v každém regionu. Naše cenové relace zajímají střední úroveň. Jsou adekvátní nabízené kvalitě služeb s ohledem na okolní konkurenční objekty. Nabízíme Vám však slevní ceny ski pasů v lyžařském areálu Opalisko za vesnicí Závažná Poruba. Tato skutečnost zvyšuje úroveň nabídky ubytování pro Vás. Liptov je vyhledávaná oblast na dovolenou i kůli dobrým podmínkám na zimní aktivity.

Problematika cen ubytování na horách se týče taky zvýšené spotřebě energií. Je to vidět i na cenách v letním období anebo v zimním. Ne jen drahá dovolená musí být zaručeně dobrá. Ceny věčšinou odzrkadlují kvalitu ubytování. Je to základní nabídka našich apartmánů. Okolí velikou mírou přispívá k spokojené dovolené návštěvníků Liptova, Slovensko. Přehled cen je v tabulce vedle.

V ceně pobytu jsou zahrnuty veškeré poplatky turistů co se týče ubytování. Výpočet nákladů dovolené je jednoduhší. S tímto se nemusíte trápit. Formulář objednávání ubytování je napojen na databázu s obsazenými termíny. Při objednávání se dozvíte kolik ubytovacích kapacit je volných. Pokud je Váš termín dovolené obsazen, navrhneme Vám alternatívy ubytování v blízkém okolí.

Formulář máme sestaven tak aby nebylo nutností objednání Vašeho pobytu. Můžete se jen informovat anebo nám sdělit návrhy - popřípadě něco co Vám vadí. Snažíme se Vám spříjemnit dovolenou i slevami s kartou holiday card.

Ubytováním v jedném z těchto apartmánů získáváte polohu v centru turistiky. Liptov v blízkém okolí má vybudovány i moderní nabídky atrakcí jako ku příkladu vyhlídkový let helikoptérou, plavba lodí po hladině vodní nádrže Liptovská Mara. Neodmyslitelním doplňkem ubytování se stávají aquaparky. Slovensko jich má nekolik. Konkrétně Liptov vybudoval dva. Navštivte tedy Bešeňovou a Tatralandii pro tento účel.

Slovensko v duchu dvolené v čisté přírodě - to jsou podhorské oblasti. V létě se dá zde dobře schladit. Jestli bydlíte v nížinné karajině, hory můžou být vhodným typem pobytů.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku