Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Ceny apartmánu

Apartmány Tania - ceny a objednávka ubytovania - formulár na odoslanie údajov

Táto strana pojednáva o cenách, možnej rezervácii ubytovania alebo kontaktovanie apartmánu Tania. Tento je situovaný na Liptove. Je to horská oblasť Tatier. Preštudujte si ceny aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť pre vhodné ubytovanie. Tatranské pohorie, dá sa povedať že je dosť navštevovaná časť Slovenska. Podobné prírodné krásy nájdete aj v Slovenskom raji.

telefónny kontakt
obývacia izba apartmánov na Liptove - Tania

Akcia: deti do 15 rokov 20% zľava. Kúpeľňa, WC, je v každej spálni, TV a krb v každej obývacej izbe + kuchyňa!

Týždenná dovolenka pre rodinu s dvoma deťmi v mimo sezóne vychádza len 280 Euro.

Magdaléna Mikulášová manažérka apartmánu manažérka apartmánu Magdalena Mikulasova

Chcel by som odoslať objednávku ubytovania v apartmáne:

Ceny Dospelý Cena/ lôžko
Ubytovanie v letnej sezóne
od 1.6. do 1.10.
11 Euro
Ubytovanie v zimnej sezóne
od 6.1. do 4.4.
11 Euro
Ubytovanie na Vianoce
od 20.12. do 6.1.
13 Euro
Ubytovanie v mimo sezóne
od 4.4. do 1.6.
11 Euro
Ubytovanie v mimo sezóne
od 1.10. do 20.12.
11 Euro
Termín ubytovania od:

a do :

Vaša cena je: Vyberte počet osob.

Podkrovný apartmán :

Izba 1:  
Dospelý :  
Deti 3 - 15 :
Izba 2:  
Dospelý :  
Deti 3 - 15 :

Prízemný apartmán :

Izba 1:  
Dospelý :  
Deti 3 - 15 :
Izba 2:  
Dospelý :  
Deti 3 - 15 :


 
   

 

   
Ak chcete zaslať nezávislú otázku na ubytovanie, môžete tu:

 

Ceny ubytovania v apartmánoch Tania Liptov Tatry

Vitajte v prezentácii nášho zariadenia v duchu ubytovanie na Liptove v Tatrách. Najhornatejšia oblasť, ktorú Slovensko má sú Tatry. Tu sa nachádzajú naše apartmány Tania. Táto strana prezentácie sa venuje cenovej politike. K nej patria aj zľavy pre väčšie skupiny alebo hosťami ktorí sa viacnásobne ubytujú. Ceny v tabuľke nižšie sú orientačné a je možné ich dohodnutie. Lacné ubytovanie sa dá nájsť takmer v každom regióne. Naše cenové relácie zaujímajú strednú úroveň. Sú adekvátne ponúkanej kvalite služieb s ohľadom na okolité konkurenčné rekreačné objekty.

Problematika cien ubytovania na horách sa týka tiež zvýšenej spotreby energií. Je to vidieť aj na cenách v letnom období alebo v zimnom. Nie len drahá dovolenka musí byť zaručene dobrá. Ceny väčšinou odzrkadľujú kvalitu ubytovania. Je to základná ponuka našich apartmánov. Okolie veľkou mierou prispieva k spokojnej dovolenke návštevníkov Liptova. Prehľad cien ubytovania je v tabuľke vedľa.

V cene pobytu sú zahrnuté všetky poplatky turistov čo sa týka ubytovania. Výpočet nákladov dovolenky je jednoduchší. S týmto sa nemusíte trápiť. Formulár objednávania ubytovania je napojený na databázu s obsadenými termínmi. Pri objednávaní sa dozviete koľko ubytovacích kapacít je voľných. Pokiaľ je Váš termín dovolenky obsadený, navrhneme Vám alternatívu - ubytovanie v blízkom okolí.

Formulár máme zostavený tak aby nebolo nutnosťou objednanie Vášho pobytu. Môžete sa len informovať alebo nám oznámiť návrhy - poprípade niečo čo sa Vám nepáči. Snažíme sa Vám spríjemniť dovolenku aj zľavami s kartou holiday card.

Ubytovaním v jednom z týchto apartmánov získavate polohu v centre turistiky. Liptov v blízkom okolí má vybudované aj moderné ponuky atrakcií ako napríklad vyhliadkový let helikoptérou, plavba loďou po hladine vodnej nádrže Liptovská Mara. Neodmysliteľným doplnkom pre ubytovanie sa stávajú aqua parky. Slovensko ich má niekoľko. Konkrétne Liptov vybudoval dva. Navštívte teda Bešeňovú a Tatralandiu na tento účel.

Tatry v duchu dovolenky v čistej prírode - to sú podhorské oblasti. V lete sa tu dá dobre schladiť. Ak bývate v nížinnej krajine, hory môžu byť vhodným typom dovolenkových pobytov.

Informácia pre cestovné kancelárie a partnerov apartmánov Tania Liptov Nízke Tatry

Naše ubytovanie spravuje obsadené termíny aj pomocou modernejších technológií. Sú to elektronické kalendáre a web servis. Ical kalendáre sú dostupné pre každý apartmán zvlášť. Dá sa pripojiť aj na Ical kalendár obsadenosti celého objektu. Web servis poskytuje informácie pre každý apartmán. Pre technickú podporu (ako sa napojiť) ma prosím kontaktujte e-mailom alebo pomocou formulára nezáväznej otázky vyššie.

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net