Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Foto galéria

Fotky apartmánu Tania Tatry Liptov a hory v okolí ubytovania

Táto strana prezentácie ubytovania v apartmánoch na Liptove sa sústreďuje na autentické zábery vybavenosti apartmánov. Prezentované fotky okolia sa týkajú najbližších turistických atrakcií. Lepšie je raz vidieť ako viac krát počúvať. Fotky zverejnené tu zachytávajú najmä situačný náhľad ubytovania v apartmánoch Tania. K dispozícii je ubytovanie v dvoch rodinných apartmánoch. Každý má dve spálne a k ním vlastné kúpeľne. Súčasťou každého apartmánu je tiež obývacia izba s krbom a TV, ďalej potom sedacia súprava, kuchyňa s kuchynským vybavením a jedálenskou časťou.

Samozrejmosťou ubytovania by mala byť kuchyňa. Naše apartmány sú vybavené s kuchynskou časťou s elektrickým sporákom, chladničkou, riadom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a kávovarom na kapsule. Je tu všetko potrebné na prípravu Vašich obľúbených jedál. Ak nie ste veľký priateľ varenia, môžete využiť kvalitné služby blízkej reštaurácie v penzióne Zivka za dedinou.

telefónny kontakt
obývacia izba apartmánov na Liptove - Tania

Fotky vrchného apartmánu

  • obývacia izba podkrovného apartmánu
  • kuchynský kút s jedálňou vo vrchnom apartmáne
  • jedna zo spální vrchného apartmánu
  • jedna z kúpeľní pri spálni vrchného apartmánu

Vrchný apartmán je podkrovné ubytovanie. V interiéri nechýbajú drevené prvky. Dodáva to chatový nádych ubytovania pod horami. Z okien izieb na juh je dobrý výhľad na Poludnicu a siluetu Nízkych Tatier. Poludnica je vrch s výškou okolo 1500 m.n.m. Z vrchu máte skvelý výhľad na celú Liptovskú kotlinu a hory. Z okien apartmánu je tiež dobre vidieť lyžiarske stredisko Opalisko . Pokladá sa za druhé najväčšie na strednom Liptove, hneď po Jasnej.

Okno, ktoré patrí ku kuchyni s posedením je situované na sever. Výhľad máte na Vysoké Tatry. Je dobre vidieť Kriváň. Dve spálne tohto ubytovania majú okná otočené na západnú stranu. Tu je výhľad na lúky a blízky kopec. Výhľad je aj na Liptovský Mikuláš, severnejšie dediny a Liptovskú Maru. Ku spálňam patria kúpeľne. K potrebnému vybaveniu patrí sprchovací kút so závesom, umývadlo a toaleta. Všetky okná podkrovného ubytovania majú žalúzie a menšie záclony. Závesy okien pôsobia skôr dekoratívne.

Fotky spodného apartmánu

  • vonkajší náhľad apartmánového domu
  • obývacia izba prízemného apartmánu
  • jedna zo spální v prízemnom apartmáne
  • kúpeľňa k spálni - prízemný apartmán

Spodný apartmán patrí k prízemiu rekreačného domu. V tomto prípade je výhodou menší počet schodov. Pri vchode sú len tri. Obývacia izba tohoto apartmánu má balkónové dvere na terasu. Tadiaľ sa dostanete bezbariérovo do ubytovania. Súčasťou obývačky je TV, krb a kuchynský kút. Výhľad z tejto obývacej izby a terasy je priamo na spomínanú Poludnicu, záhradu a okolité lúky.

Jedna z dvoch spální ubytovania má okno s výhľadom na Nízke Tatry. Druhá spálňa sa pozerá na Západné Tatry. Samozrejmosťou sú i v tomto apartmáne kúpeľne. Vybavenie majú štandardné tak ako vo vrchnom ubytovaní. Spálne majú účelové skrine. K lepšiemu pohodliu pomáhajú aj francúzske postele. Ako prístelky používame váľandy alebo rozťahovacie postele. V horúcom lete sa tu lepšie býva. Tento apartmán je chladnejší. V zime je samozrejme vykurovaný podlažným kúrením.

Prezentácia apartmánov v 3D prevedeníPrechádzajte sa po objekte pomocou 3D prehliadky. Môžete prechádzať z obývačky do spální a naopak. Prejdite cez schodište na poschodie. V prezentácii sa nachádza aj wellness s vírivkou a saunou. Vstúpte do 3D prehliadky tu!

Videa apartmánov Tania a blízkeho okolia

Video prízemného apartmánu Tania:

Video prezentuje ubytovanie v prízemnom apartmáne Tania. Lokalita Závažná Poruba v oblasti Liptov. Národný park Nízke Tatry začína neďaleko. Apartmán má obývaciu izbu s krbom, kuchyňu a dve spálne s kúpeľňami. K plne vybavenej kuchyni patrí jedálenský kút. Výhodou ubytovania je malý počet schodov.

Video podkrovného apartmánu Tania:

V tomto videu ukazujeme ubytovanie v podkrovnom apartmáne Tania. Lokalita je obec Závažná Poruba v Tatranskej oblasti Liptov. Veľmi blízko začína Národný park v Nízkych Tatrách. Apartmán je s obývačkou v ktorej je krb a plochá TV, kuchyňou a dvoma spálňami s kúpeľňami. Kuchyňa má plné vybavenie a jedálenský kút so stoličkami a rohovou lavicou na sedenie. Do svojho apartmánu sa dostanete schodiskom. Vchod do rekreačného zariadenia je spoločný.

Video wellness miestnosti apartmánu Tania:

Ubytovanie s využitím služieb wellness. K dispozícii je sauna a vírivá vaňa. Za dodržania bezpečnostných podmienok ich môžete využívať. pozrite si video o wellness miestnosti.

Video občerstvenia z automatu a posedenia pri apartmáne Tania:

Ubytovanie pri posedení s občerstvením z predajného automatu. K dispozícii sú nápoje a hotové cukrovinky alebo suveníry. K oddychu môžete využiť posedenie. Vhodné pre okolo idúcich cyklistov a turistov.

Video náhľadu apartmánov Tania z vtáčej perspektívy:

Pohľad na apartmánový dom z dronu. Dá sa pekne vidieť okolitú dedinu a pohorie Nízke Tatry. Medzi okolitými poliami vedú cyklotrasy.

Fotky okolia apartmánu Tania - Tatry Liptov

Náhľad apartmánového domu zo strany vchoduNáhľad zo strany terasy na apartmánový domTesné okolie ubytovania máme zachytené na niekoľkých fotkách. Tu sú napríklad dve. Fotka naľavo znázorňuje vchod s predsieňou kde je úschova lyží a predajný automat. Na fotke je vidieť chodníček z hlavnej cesty do apartmánov. Okolo sú vysadené kvety čo prispieva k spríjemneniu ubytovania v apartmáne a teda lepšiemu dojmu na dovolenke. Pred bytovým domom je miesto na parkovanie áut. Výhoda spočíva v blízkosti k cestnej komunikácii. Zima s množstvom snehu narobí niekedy problémy s parkovaním. Úprava takéhoto terénu je preto jednoduchšia. Automobily máte možnosť skryť do zátišia za východnú stenu apartmánov. Vietor totiž väčšinou fúka od západu. Druhá fotka napravo znázorňuje terasu prízemného apartmánu. Spevnená plocha na posedenie pri grile je bezpečnejšia. Prispieva k pohodliu pri podvečernom odpočinku v tomto ubytovaní.

Pozrite sa na niekoľko fotiek ktoré autenticky opisujú horské masívy, jaskyne alebo historické atrakcie Liptova. Tatry vo svojej podstate je krajinou podobných prírodných zaujímavostí. K dobrej dovolenke patrí aj poznávanie okolitých zvláštností.

ľadový kvapeľ v jaskynijaskyňaTáto fotka naľavo zachytáva náhľad na Liptovskú kotlinu. Pri túre na Poludnicu sa vám naskytne taký výhľad. Fotka je urobená asi z polovice trasy na vrchol. Túto túru tu spomínam pretože sa dá naplánovať z nášho ubytovania. Prechádzka je síce náročná no výhľad z vrchu Vám námahu vynahradí. Ubytovanie u nás na Liptove je vhodné aj pre obľúbencov horskej turistiky. Na druhej strane môžete plánovať jednoduchšie návštevy jaskýň. Fotka napravo ukazuje krásu ľadového travertínu v jaskyni. Na Liptove je ich známych niekoľko. Prehliadka sa môže stať ďalšou alternatívou poznávania pri zlom počasí na dovolenke v našich apartmánoch. V takom prípade ubytovanie spestria tiež dva aqua parky ktoré tu máme.

Pohľad z výšky na terasu a záhradu

Pohľad na dom v pozadí zapadu slnka

Okolie apartmanov Tania v pozadí s Nízkymi Tatrami

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net