Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Hotely v Tatrách  >>  Tri Studničky
Jasna Chopok a Vysoké Tatry Hotel Ďumbier Liptovský JánHotel Relax Avena Liptovský JánHotel Repiská JasnáHotel Ski Záhradky JasnáHotel Grand JasnáHotel Klár Liptovský MikulášHotel koliba Gréta Liptovská MaraHotel Jamajka BobrovníkHotel Tri studničky JasnáClub hotel Nezábudka Tatranská ŠtrbaGrand hotel Bellevue Starý Smokovac

hotel Tri Studničky ubytování Jasná Tatry Chopok Liptov Slovensko

Luxusní, hotel Tri Studničky v Jasné se svým netradičním architektonickým řešením a dizajnem tvoří soulad s okolitým horským prostředím. Vďaka luxusnímu a špičkovému vybavění interiéru hotel Tri Studničky Jasná Slovensko vyplní požadavky nejnovějších světových trendů a standardů na poskytování komplexních hotelových služeb. Zajímavým spojením třech přírodních materiálů, dřeva, medi a kamene, je vytvořen harmonický celek ktery vytváří atmosferu návratu k přírodě.

Hotel nabízí ubytování v 37 pokojích s celkovou ubytovacou kapacitou 100 lůžek a 10 přístílek. Pokoje jsou komfortně zařízeny v rustikálním stylu, jsou vybavěny farebním TV se satelitním příjmem a rádiem, minibarem a trezorem.

Kromě klasických dvoulůžkových pokojů a suít hotel ubytuje taky skupiny v niekolika ložnicových apartmánech, z kterých každá ložnice má vlastní sociální zařízení a koupelnu. K dispozíci je 1 jednoložnicový apartmán s 2 lůžkami, 4 dvouložnicové apartmány se 4 lůžkami, 3 třiložnicový apartmán se 6 lůžkami, 1 čtyřložnicový apartmán s 8 lůžkami a taky luxusní VIP apartmán „Tri Studničky“. Apartmány mají k dispozíci velkou obývací místnost s TV a krbem a taktiež dobře vybavěn kuchyňský kout.

Návšteva restaurace s lahodními specialitami kuchyně patří ke skutočním požitkům, zejména po pořádné lyžovačce ve středisku Jasna Chopok. Hotelovým hostům je k dispozíci internetový kout, fitnes. V pozdějších hodinách noční bar s diskotékou. Možnost poskytnutí kongresových služeb. Je situován u začátku Demeänovské doliny Slovensko, takže lyžařské středisko je v blízkém okolí do 7 min.

koupelna

pokoj

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku