Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Liptovský Ján

ubytování Liptovský Ján

Obec se stejnojmenným názvem se řadí mezi lázeňské. Nachází se zde minerální voda s teplotou 28 °C. Využívá se na léčení a rekreační účely. I proto má vesnice bohatou historii. Nezanedbatelné přírodní podmínky mají také vliv na rozvoj turistického ruchu. Za vesnicí jsou Nízké Tatry v podobě blízkých vrchů a Jánské doliny. Naleznete zde více přírodních úkazů.

ubytování Liptovský Ján Nízké Tatry

Hotel *** SOREA Máj Slovensko

Hotel *** SOREA Máj Liptovský Ján Slovensko Hotel se nachází v rázovité Liptovské obci v tichém prostředí. Kapacity ubytování má připravené v 117 pokojích. Vybavení spočívá v sat-TV, telefonu, trezoru, koupelny a balkonem. V nabídce jsou jedno a dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmány. Imobilní hosté jsou také vítáni. Domácí zvířata jsou povolena. Hotelová restaurace má kapacitu 160 míst. Letní terasa je orientována s výhledem na Západní Tatry.

Doplňkové služby poskytují dva bazény s termální vodou, sauny, masáže, dětský koutek ... V létě je otevřeno termální koupaliště Termal Raj se 4 bazény. O aktivity se postarají animační programy, taneční zábavy, večerní koupání. Kobngresové služby nabízejí sály a salonky.

Alexandra Wellness Hotel *** Slovensko

Alexandra Wellness Hotel *** Slovensko Hotel se nachází v tichém prostředí Jánské doliny nedaleko potoku Štiavnica. Poskytují zde služby plaveckého bazénu a wellness. Ubytování je ve vkusně zařízených pokojích kterých je 67 a třech apartmánech. Celková kapacita je 160 lůžek. Většina pokojů je s balkonem. Ubytovat se můžete také v chaloupce Saška nebo Vlára.

Útulnou atmosféru vytváří restaurace s kapacitou 130 míst. Vybrat se dá z polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. Pro menší oslavy je k dispozici salonek s kapacitou 10 míst. Atmosféru dotváří krb. Pobyt Vám zpříjemní wellness a rehabilitační služby, sportovní hala, multifunkční hřiště, dětská herna, lékařsko - diagnostické centrum.

Strachanovka Jánska koliba hotel *** Slovensko

Strachanovka Jánska koliba hotel *** Slovensko Tento hotel najdete na začátku Jánské doliny. Nabízí atraktivní ubytování v lidových cenách. Slovenská kuchyně je obohacena o liptovské speciality. K restauraci je letní terasa. Zregenerovat se můžete v relax centru - Rusnácký důl. Hotel je připraven a vybaven na pořádání kongresů, školení, společenských událostí.

Kapacita ubytování je 50 lůžek a 10 přistýlek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmány s vířivou vanou. Wellness zařízení poskytuje sauny, jacuzzy.

Penzion Una Liptovský Ján Slovensko

Penzion Una Liptovský Ján Slovensko Přímo ve vesnici se můžete ubytovat v penzionu Una. Je vzdáleno 1,5 km od lyžařského střediska Javorovica na začátku Jánské doliny. Ve svých prostorách mají zřízeno relaxační středisko s bazénem, vířivkou, saunou. Součástí velké zahrady je tenisový kurt a rybník. Parkoviště mají hlídané kamerou. Ubytování je v pokojích s výhledem na hory. Pokoje jsou vybaveny s TV a koupelnou. Spát můžete ve dvou a třílůžkových pokojích. Kromě toho jsou zde i rodinné pokoje a suite s jednou ložnicí.

Turistické zajímavosti v okolí (Liptov):

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku