Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Žiar

ubytování Žiar Liptov

Pokud by někdo chtěl strávit dovolenou v Západních Tatrách měl by navštívit vesnici Žiar. Vzdálená je 10 km od okresního města Liptovský Mikuláš. Za obcí se nachází známá Žiarska Dolina a lyžařské středisko Dolinky. Protéká zde potok Smrečianka, který pramení ve výšce 1550 m.n.m.

ubytování Žiar Liptov Západní Tatry

Žiarska chata Západní Tatry Slovensko

Žiarska chata Západní Tatry Slovensko Chata je postavena v nadmořské výšce 1325 m.n.m. Je vstupní branou na Roháče v Západních Tatrách. Tato vysokohorská chata je otevřena celoročně s výjimkou času vysokého lavinového nebezpečí. Jde o zrekonstruovanou turistickou ubytovnu. Kapacitu má 13 dovou a čtyřlůžkových pokojů.

Gastronomickou část tvoří jídelna s kapacitou 60 židlí a bufet s 30 židlemi. Ubytovací akapacita je 40 lůžek. Přístup autem je v zimních měsících omezený. V létě je dovoleno autem jen přijít a po skončení pobytu odejít.

Salaš Žiar - Žiarska dolina Slovensko

Salaš Žiar - Žiarska dolina Slovensko Přímo v srdci Západních Tater za vesnicí Žiar se nachází tradiční restaurace. Kromě gastronomických služeb zde nabízejí ubytování v podkrovních pokojích s dřevěnými prvky. V nabídce jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje s TV a koupelnami. Můžete používat i kuchyni.

Chloubou této koliby je restaurace. Nabízejí lidové jídla podle receptů valachů. U objektu je posezení a krytý altán. Odpočiňte si v útulném prostředí této koliby.

Penzion Real Žiar Slovensko

Penzion Real Žiar Slovensko Penzion je situován přímo v obci. Poskytuje celoroční využívání sauny a vířivé vany. V areálu můžete využívat multifunkční hřiště a Aperitiv bar s krbem. Ubytovací kapacity jsou rozmístěny ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Pro náročnější je pětilůžkový apartmán. K pokojům jsou verandy a kuchyně. Venkovní posezení je s krbem.

Privát No. 3 Žiar Slovensko

Privát No. 3 Žiar Poskytují ubytování v Žiaru v rodinné atmosféře. Rodinný dům poskytuje vrchní patro a podkroví k pronájmu. Z objektu je výhled na panorama Západních a Nízkých Tater. Ubytovaný budete v 2 apartmánech. Mají dva pokoje, kuchyň, společenskou místnost a koupelnu.

Dřevěnice u Vinklíka Žiar Slovensko

Dřevěnice u Vinklíka Žiar Objekt se nachází ve středu vesnice. Má dva patra. U vchodu je obývací část s krbem. Je spojena s kuchyní. Také se zde nachází koupelna a wc. Na patře jsou pokoje: jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové. Další dvoulůžkový pokoj je v přízemí. Von je překrytá terasa, houpačka, skluzavka, trampolína. Kapacita chaty je 10 lůžek.

Stravování je vlastní nebo v hotelu Spojár. V tomto případě můžete dostat slevu formou využití balíku služeb. Možnosti v okolí: Žiarska Dolina, Západní Tatry, lyžování, termalparky.

Turistické zajímavosti v okolí (Liptov):

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku