Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Važec - Vila Rhea

Ubytování Važec Slovensko vila Rhea Liptov

Vila Rhea Važec Liptov - garzonka

Vila Rhea

Vila Rhea nahladUbytování v oblasti Vysokých Tater v obci Važec v třech komfortně vybavených garsonkách se samostatným vchodem. Na každém pokoji: WC, sprcha, TV, TV-SAT -200 programů, DVD, kuchyňská linka, lednice, mikrovlnka, kuchyňské příslušenství, Wi Fi internet, na chodbě posezení a počítač s připojením na internet, filmy na DVD nosičích, Hi Fi věž - v ceně ubytování. Na dvoře posezení s přístřeškem, krb, gril a ohniště. Parkování ve dvore.Tiché rodinné prostředí. Dobrý přístup do Vysokých a Nízkých Tater a okolí.

Okolní služby: Restauraci najdete do 100 metrů. Železniční stanice a jeskyně je do 1 km. Autobusové nádraží a pivnice se nachází do vzdálenosti 600 m, lékárna 200 m, obchod 300 m. Kostel (kulturní památka) je vzdálený 800 m.

Blízké okolí: Obec Važec je vhodným a atraktivním místem k odpočinku po celý rok. Jsou zde turistické stezky, které vedou na Štrbské pleso a do údolí Černého Váhu. Najdete zde Važeckou jeskyni, Muzeum Jana Hály (známého českého malíře), Muzeum lidových tradic i lyžařský vlek se službami půjčovny lyží.

Turistické zajímavosti v okolí (Liptov):

Vila Rhea - pokoj

Vila Rhea - koupelna

Vila Rhea - doulůžko

Vila Rhea - posezení

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku