Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Lúčky

Ubytování Lúčky Bešeňová Penzion pivat Ján Liptov Slovensko

Penzion pivat Ján Liptov - náhled

Penzion pivat Ján Liptov a Chočské pohoří

Penzion pivat Ján Liptov a Chočské pohoří SlovenskoNabízíme ubytování v soukromí pro 12 osob ve 2 apartmánech 5 km od Thermal parku Bešeňová - Gino Paradise. K vybavení patří - Podkroví: 2 x 4 lůžkový pokoj, 1 x kuchyňka (elektrická dvojplotna, chladnička, konvice, mikrovlnná trouba), 1 x sprcha, 1 x WC, 1 x vana, TV-SAT, Wifi připojení k internetu grátis. Přízemí: 1 x 2 lůžkový pokoj, 1 x 2 lůžkový pokoj + kuchyňka (sporák, rychlovarná konvice, lednička, mikrovlnná trouba), 1 x sprcha, 1 x WC, TV-SAT, Wifi připojení k internetu zdarma.

Turistická obec Lúčky se nachází pod Chočskými vrchy v dolním Liptově. Jde o rozhraní oblastí Liptov a Orava. Turistický ráz nabyla hlavně výstavbou lázní. Okolní hory s velkými možnostmi pěší turistiky také přispívají k takovému rázu obce. Historii osýdlení oblasti můžeme datovat do starší doby kamenné. Zbytky ohnisek se našly při nedalekých travertinových kráterech.

V intravilánu obce se nacházejí: Národní přírodní památka Lúčanský vodopád, Přírodní památka Lúčanské travertiny, Národní přírodní rezervace Choč. Tahákem návštěvníků jsou vřídelní a klimatické lázně. Pod jejich správou je nový aqua park s názvem AQUA - VITAL Park Lúčky. V provozu je celoročně s venkovním bazénem. Teplota vody je 28 až 33 °C. Venkovní sedací bazén dosahuje teploty 36 - 38 °C. Součástí objektu je saunový svět a občerstvení - snack bar.

Turistické zajímavosti v okolí (Liptov):

Penzion pivat Ján Liptov - pokoj

Penzion pivat Ján Liptov - koupelna

Penzion pivat Ján Liptov - pokoj 2

Penzion pivat Ján Liptov - kuchyň

Penzion pivat Ján Liptov - aqua park

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku