Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Chata Bjornson

chaty Jasna dovolená Liptov Bjornson Slovensko

Lyžařské středisko Jasná Slovensko nabízí 57 km sjezdovek. Část z nich je zasněžována. Chata Bjornson je dřevěná stavba v horském stylu. Ubytovací komplex je postavěn v tradičním stylu v 1200 m. n. m. v centre lyžařského střediska Jasná, Chopok. Chaty jsou oblíběné u zákazníků pro svou blízkou polohu k sjezdovkám. Bjornson je jedna z nich a je vzdálená jen nekolik metrů od nejbližší sjezdovky.

Nabídka ubytování turistického typu v dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích. Vybavění spočívá v umývadlu s horkou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou na každém patře. Pro zákazníky je poskytnuta strava v pěkném prostředí myslivecké restaurace kde je i kavárna. Oblíběná je taky letní terasa.

Chata je vhodné zařízení na dovolenkou v stylu horské turistiky a lyžování. Můžete navštívit běžecké tratě, jaskyně. Dá sa zde věnovat skalolezectví, speleologii, jízde na horských kolech, splavů řek, koupání v aqua parcích anebo na vodní nádrži. Slovensko v této oblasti má bohaté přírodní atrakce turistického ruchu.

Zde jde o starší budovu. Tato je turistického typu a však v centru lyžařského střediska, kterým se Slovensko právem chlubí. Jasná uspokojuje i náročné hosty. Je zde dostatek sněhu a lyžařské vleky s velkou kapacitou. V součastnosti se nestává aby byli dlouhé rady při nástupech na lavky. Slovensko se i tím prezentuje v dorém světle.

nahlad - chata Bjornson Jasná Chopok pokoj

restaurace

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku