Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Jozef

penzion Jozef dovolená Slovensko Demänovské jeskyně Nízké Tatry

Blízké lyžování, stylové ubytování, v nabídce jsou taky apartmány a chaty Katarína a Zuzana. Umístění je v nejnavštevovanejší časti Tater severní Slovenko - Demänovské dolině. V blízkosti sa nacházejí jeskyně a lyžařské areály v okolí - známé je Jasná - Chopok, vodní přehrada, aquaparky... Demänovská dolina nabízí v skutku netradiční vyžití na dovolené.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se socialním zařízením se sprchovým koutem, TV sat, telefonem. Penzion má pokoje zařízené v tradičním stylu. K dispozícii je sauna, výřivka a společenská místnost, kde se podává snídaně. Poloha u potoka Demänovka.

V nabídce je taky ubytování na vyšší úrovni v spomenutých chatách. Chata Zuzana se nachází v Jakubovanech s nádherním výhledem na Nízké Tatry Slovensko. Penzion Jozef má orientační cenu 22,5 EUR na hosta ze snídaní. Toto ubytování je chatového stylu. Slovensko má k nalezení množství zákoutí s podobním územím. Opysujeme Liptov jako destinaci s podhorskou a horskou klímou. Ubytujte se na horách. Slovensko je dělí na několik častí.

apartmany penzion Jozef

chata

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku