Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Jasná Chopok Liptov  >>  Chata Bjornson
ĎALŠIE UBYTOVANIE

chaty Jasna a dovolenka Liptov - chata Bjornson Tatry

Lyžiarske stredisko Jasná Slovensko ponúka 57 km zjazdoviek. Časť z nich je zasnežovaná. Chata Bjornson je drevená stavba v horskom štýle. Ubytovací komplex je postavený v tradičnom štýle v 1200 m. N. M. V centre lyžiarskeho strediska Jasná, Chopok. Chaty sú obľúbené u zákazníkov pre svoju blízku polohu k zjazdovkám. Bjornson je jedna z nich a je vzdialená len niekolko metrov od najbližšej zjazdovky.

Ponuka ubytovanie turistického typu v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách. Vybavenom spočíva v umývadlu s horúcou a studenou vodou. Sprchy a WC sú na každom poschodí. Pre zákazníkov je poskytnutá strava v peknom prostredí poľovníckej reštaurácie kde je aj kaviareň. Obľúbené je taky letná terasa.

Chata je vhodné zariadenie na dovolenkou v štýle horskej turistiky a lyžovania. Môžete navštíviť bežecké trate, jaskyne. Dá sa tu venovať skalolezectvo, speleológiu, jazde na horských bicykloch, splavov riek, kúpanie v aqua parkoch alebo na vodnej nádrži. Slovensko v tejto oblasti má bohaté prírodné atrakcie turistického ruchu.

Tu ide o staršie budovu. Táto je turistického typu a však v centre lyžiarskeho strediska, ktorým sa Slovensko právom chváli. Jasná uspokojuje aj náročných hostí. Je tu dostatok snehu a lyžiarske vleky s veľkou kapacitou. V súčastnosti sa nestáva aby boli dlhé rady pri nástupoch na lávku. Slovensko sa aj tým prezentuje v Doré svetle.

nahlad - chata Bjornson Jasná Chopok izba

reštaurácia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net