Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov

Ubytování Liptov Slovensko

Región je jeden z mnoha na Slovensku, ktrý je vhodní na dovolenou. Významní města jsou Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok. V regionu se nachází množství minerálních a termálních pramenů. U některých jsou vystavěny aqua parky a lázně (Bešeňová, Ráztoky, Liptovský Ján). Kulturní památky jsou charakterizovány lidovou architekturou anebo folklórem.

Doporučujeme ubytování

Apartmánový hotel Liptovský Dvor **** Liptovský Ján Slovensko

apartmánový hotel Liptovský Dvor Liptovský Ján SlovenskoHotel se nachází u počátku Jánské doliny za obcí Liptovský Ján. Dovolená je nabízena v dřevěnicích liptovské architektury komfortně vybavěnými. Okolí je známé termálními prameny, turistikou, památkami, lyžařskými svahy. V nabídce mají akciové balíčky. Hotel má 15 samostatních dřevěnic s restauraci, lobby barem, relax centrem. Dřevěnice jsou dvoupatrové. Dolu je obývací místnost s krbem, TV, minibar, trezor, koupelna a komora. Na hoře jsou dvě ložnice a koupelna.

Relax centrum pozestává z bazénu s protiproudem, perličkového koupele, dvou typů sáun, tenisového kurtu, squashe, posilovny, masáží. Nedaleko je lyžařské středisko Javorovica.

Wellness hotel Grand **** Jasná Slovensko

Wellness hotel Grand Jasná SlovenskoV nabídce ubytování jsou pokoje: dvoulůžkové Standard, Deluxe a apartmány. Pobyt Vám zpříjemní výhled na Chopok a okolité lesy. Oceníte polohu hotelu při kabinkové lanovce Grand Jet. K dispozici je 151 pokojů. Jsou vkusně elegantní v moderním horském stylu. Apartmány jsou s větší rozlohou a samostatnou obývací místností a ložnicí. Hotel také poskytuje wellnes a lázně. Jejich vybavení spočívá v interiérovém bazénu, relaxační místnosti, saunovém světě a výřivkách. Gastronomickou část tvoří restaurace se Slovenskou kuchyní, lobby bar a terasa. Dokonalost nabídky doplňují kongresové sály.

Aktivity v okolí se točí hlavně kolem horského tématu. Začít lyžovat nebo se vydat na túru v Nízkých Tatrách můžete přímo před hotelem. Více možností jak trávit volný čas najdete přes odkazy na boku.

Hotel Koliba Gréta *** Liptovská Sielnica Slovensko

Hotel Koliba Gréta Liptovská Sielnica SlovenskoV tomto případě jde o dřevěný hotelový komplex. Nachází se blízko Západních Tater na břehu Liptovské Mary. Ubytování je nabídnuto v dřevěnicích a hlavní kolibě v tradičním stylu. Kapacita je 74 lůžek. Roubenky jsou vybaveny na přízemí obývacími pokoji s kuchyňským koutem a TV. Na patře jsou dvoulůžkové pokoje. Najíst se dá v restauraci s krbem a kapacitou 60 míst. Na oslavy můžete využít i samostatný salonek pro 20 lidí. Doplňkové služby nabízí hotel ve formě "outdoor wellness". Zde můžete využít finskou saunu nebo dřevěnou vířivou káď. Nabídku doplňují masáže, kulečník a venkovní víceúčelové hřiště.

Turistické zajímavosti v okolí (Liptov):

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku