Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  dovolenka Liptov

Ubytovanie Liptov Tatry

Región je jeden z mnohých na slovensku, ktorý je vhodný na dovolenku. Významné mestá sú Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok. V regióne sa nachádza množstvo minerálnych a termálnych prameňov. U niektorých sú vystavané aqua parky, kúpele (Bešeňová, Ráztoky, Liptovský Ján) a ubytovacie služby. Kultúrne pamiatky sú charakterizované ľudovou architektúrou alebo folklórom.

ĎALŠIE UBYTOVANIE

Doporučujeme nasledovné ubytovanie

Apartmánový hotel Liptovský Dvor **** Liptovský Ján Nízke Tatry

apartmánový hotel Liptovský Dvor Liptovský Ján TatryHotel sa nachádza pri začiatku Jánskej doliny za obcou Liptovský Ján. Dovolenka je ponúkaná v dreveniciach liptovskej architektúry komfortne vybavenými. Okolie je známe termálnymi prameňmi, turistikou, pamiatkami, lyžiarskymi svahmi. V ponuke majú akciové balíčky. Hotel má 15 samostatných dreveníc s reštauráciu, lobby barom, relax centrom. Drevenice sú dvojposchodové. Dolu je obývacia miestnosť s krbom, TV, mini bar, trezor, kúpeľňa a komora. Hore sú dve spálne a kúpeľňa.

Relax centrum pozostáva z bazéna s protiprúdom, perličkového kúpeľa, dvoch typov sáun, tenisového kurtu, squashu, posilňovne, masáží. Neďaleko je lyžiarske stredisko Javorovica.

Wellness hotel Grand **** Jasná Nízke Tatry

Wellness hotel Grand Jasná TatryV ponuke ubytovania sú izby: dvojlôžkové Standard, Deluxe a apartmány. Pobyt Vám spríjemní výhľad na Chopok a okolité lesy. Oceníte polohu hotela pri kabínkovej lanovke Grand Jet. K dispozícii je 151 izieb. Sú vkusne elegantné v modernom horskom štýle. Apartmány sú s väčšou rozlohou a samostatnou obývacou miestnosťou a spálňou. Hotel tiež poskytuje wellnes a kúpele. Ich vybavenie spočíva v interiérovom bazéne, relaxačné miestnosti, saunovom svete a vírivkách. Gastronomickú časť tvorí reštaurácia so Slovenskou kuchyňou, lobby bar a terasa. Dokonalosť ponuky dopĺňajú kongresové sály.

Aktivity v okolí sa točia hlavne okolo horskej témy. Začať lyžovať alebo sa vydať na túru v Nízkych Tatrách môžete priamo pred hotelom. Viac možností ako tráviť voľný čas nájdete cez odkazy na boku.

Hotel Koliba Gréta *** Liptovská Sielnica Tatry

Hotel Koliba Gréta Liptovská Sielnica TatryV tomto prípade ide o drevený hotelový komplex. Nachádza sa blízko Západných Tatier na brehu Liptovskej Mary. Ubytovanie je ponúknuté v dreveniciach a hlavnej kolibe v tradičnom štýle. Kapacita je 74 lôžok. Drevenice sú vybavené na prízemí obývacími izbami s kuchynským kútom a TV. Na poschodí sú dvojlôžkové izby. Najesť sa dá v reštaurácii s krbom a kapacitou 60 miest. Na oslavy môžete využiť aj samostatný salónik pre 20 ľudí. Doplnkové služby ponúka hotel vo forme "outdoor wellness". Tu môžete využiť fínsku saunu alebo drevenú vírivú kaďu. Ponuku dopĺňajú masáže, biliard a vonkajšie viacúčelové ihrisko.

Turistické zaujímavosti v okolí (Liptov):

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net