Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Hotely v Tatrách
Jasná Chopok a Vysoké Tatry
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Ubytovanie hotely Tatry - dovolenka v rekreačných zariadeniach Liptova a Vysokých Tatier

Vitajte na stránke s informáciami apartmánov severných Nízkych Tatier a stredný Liptov, ktoré Vám prináša všeobecný opis Tatranských hotelov. Hotelové komplexy svojim hosťom spríjemňujú pobyt ich službami, atrakciami, okolitou prírodnou krásou a liečivými účinkami Tatier. Kliknite na čísla nižšie, aby ste navštívili strany jednotlivých hotelov.

Tatry ponúkajú možnosti prežitia komfortnej dovolenky vo rôznych cenových reláciách. Najväčšie lyžiarske stredisko bývalej východnej Európy - Jasná Chopok zaručuje zážitok z upravených tratí ktoré majú vždy dostatok snehu. Novo postavené lyžiarske vleky o veľkej kapacite natrvalo odbúrali problémy s veľkými radmi lyžiarov. Teraz naozaj stačí len pol dňa lyžovať aby bol človek spokojný.

Liptov predstavuje aj lacnejšie možnosti menších stredísk s rovnako dobrou kvalitou prípravy zjazdových tratí. Hotely Tatry reprezentujú ubytovanie situované blízko zimných a letných atrakcií. Môžete prežiť dovolenku v centre turistického ruchu, alebo na blízkom okolí. Tatry to všetko majú. (Blízkosť a množstvo atrakcií od ubytovania - do 20 km nájdete snáď všetko).

Tatry preslavuje oblasť Jasná pod Chopkom a aqua parky celoročne. Vysoké Tatry sú predurčené svojou klímou tiež k liečebným pobytom. Nízke Tatry sú pre tento účel vhodné. Letná turistika má obľúbené prednosti vo vodných športoch, ktoré sa dajú praktizovať aj bez zvláštnej zručnosti. Navštívte teda pokojné termálne bazény. Niektoré hotely také možnosti ponúkajú no najmä kúpele. Takéto hotely ponúkajú aj možnosti pre športový odpočinok popri napríklad seminároch. Hotel Hutník Tatranské Matliare má širokú škálu ponuky športovísk počnúc minigolfom.

Tatry môžu dovolenku zvýhodniť aj takouto ponukou ubytovania. Vnorte sa hlbšie do stránky aby ste získali správne informácie o lokalite a hotelových pobytoch ktoré si vyberiete pre strávenie Vašej krásnej dovolenky!

Ponuka tejto web stránky Vám pomôže správne sa orientovať a požadované hotely prezerať. Dnes termín hotely Tatry už vôbec nepôsobí nekvalitne. Poskytujúce služby či už ubytovacie alebo stravovacie, doplnkové sú s vyššou úrovňou než tomu bolo ešte pred rokom 1989.

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net