Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Hotely v Tatrách
Jasna Chopok a Vysoké Tatry Hotel Ďumbier Liptovský JánHotel Relax Avena Liptovský JánHotel Repiská JasnáHotel Ski Záhradky JasnáHotel Grand JasnáHotel Klár Liptovský MikulášHotel koliba Gréta Liptovská MaraHotel Jamajka BobrovníkHotel Tri studničky JasnáClub hotel Nezábudka Tatranská ŠtrbaGrand hotel Bellevue Starý Smokovac

hotely Tatry Slovensko dovolená v rekreačních zařízeních Liptova a Vysokých Tater

Vítejte na stránce s informacemi apartmánů severních Nízkých Tater, střední Liptov, který Vám přináší všeobecný popis Tatranských hotelů. Hotely svým hostům spříjemňují pobyty jejich službami, atrakcemi, okolní přírodní krásou a léčivými účinky přírodních lokalit. Klikněte na čísla níže, aby jste navštívili strany jednotlivých hotelů.

Slovensko nabízí možnosti prožití komfortní dovolené různých cenových relací. Největší lyžařské středisko bývalé východní Evropy - Jasná Chopok zaručuje zážitek z upravěných tratí které mají vždy dostatek sněhu. Nově postavěné lyžařské vleky o velké kapacitě natrvalo odbourali problémy s velkými řadami lyžařů. Teď opravdu stačí jen půl dne lyžovat aby byl člověk spokojený.

Liptov představuje i levnější možnosti menších středisk se stejně dobrou kvalitou přípravy sjezdových tratí. Hotely Tatry reprezentují ubytování situované blízko zimních a letních atrakcí. Můžete prožít dovolenou v centru turistického ruchu, nebo na blízkém okolí. Slovensko to všechno má. (Blízkost a množství atrakcí - do 20 km naleznete snad všechno).

Slovensko přeslavuje oblast Jasná pod Chopkem a aqua parky celoročně. Vysoké Tatry jsou předurčeny svým klimatem také k léčebným pobytům. Nízké Tatry jsou pro tento účel vhodné. Letní turistika má oblíbené přednosti ve vodních sportech, které se dají praktizovat i bez zvláštní zručnosti - klidové termálním bazény. Některé hotely takové možnosti nabízejí no zejména lázně. Nabízejí i možnosti pro sportovní odpočinek vedle seminářů. Ku příkladu hotel Hutník Tatranské Matliare má širokou škálu nabídky sportovišť počínaje minigolfem.

Slovensko může dovolenou zvýhodnit i takovou nabídkou. Vnořste se hlouběji do stránky aby jste získali správné informace o lokalitě a ubytování které si vyberete pro strávení Vaší krásné dovolené!

Nabídka této web stránky Vám pomůže správně se orientovat a požadované hotely prohlížet. Dneska termín hotely už vůbec nepůsobí nekvalitně a poskytují služby ať už ubytovací či stravovací, doplňkové s vyšší úrovní než tomu bylo ještě před rokem 1989.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku