Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Jasná Chopok Liptov

dovolená Nízké Tatry Liptov Slovensko - lokalita Jasná pod Chopkem.

Vítejte ve stránce apartmánů u Nízkých Tater na středním Liptově, který Vám přináší informace i o ubytování. Prezentujeme blast Demänovská dolina - Jasná. Hledáte dovolenou ve státě Slovensko ke kterému patří i penzionové ubytování Liptova? Dovolte mi popsat více o tomto regionu. Jasná je do dněšních dnů nejvěčší lyžařské středisko bývalé východní Europy. Naleznete zde vybavění turistického ruchu jako nikdy před tím. Ubytovací zařízení se neustále vylepšují. Dostatek sněhu a upravěné sjezdovky, nové vleky.

Demänovská dolina je nejanvštěvovanější dolinou Nízkých Tater. Skvělá lyžovačka, východisko horských túr, blízké přírodní bohatství jeskynních systémů, aqua parky s termální vodou. Propagujeme Nízké Tatry a pohodlné ubytování. Slovensko nabízí i kvalitu za dobré ceny.

Další strany této sekce popysují zejména penziony. Střední úroveň ubytování oblibuje věčšina populace. Dovolenkáři hledají taky jiné typy ubytovacích nabídek. Takovéto informace můžete nalézt přez navigační odkazy. Dovolená neni jen o ubytování. Region Liptov nabízí již spomínané hory Nízkých Tater. Využijte objevování historie mapované skanzemy. Bavte se u vody anebo na sněhu. Netradiční zážitky nadobudněte prostřednictvím sportovních agentur. Navštivte Slovensko.

jasna chopok
 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku