Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Hotely v Tatrách  >  Tri Studničky
Jasná Chopok a Vysoké Tatry
ĎALŠIE UBYTOVANIE

hotel Tri Studničky ubytovanie Jasná Tatry Chopok Liptov

Luxusný hotel Tri Studničky v Jasnej so svojím netradičným architektonickým riešením a dizajnom tvorí súlad s okolitým horským prostredím. Vďaka luxusnému a špičkovému vybaveniu interiéru, hotel Tri Studničky Jasná Tatry splní požiadavky najnovších svetových trendov a štandardov na poskytovanie komplexných hotelových služieb. Zaujímavým spojením troch prírodných materiálov, dreva, medi a kameňa, je vytvorený harmonický celok hotela ktorý vytvára atmosféru návratu k prírode.

Hotel ponúka ubytovanie v 37 izbách s celkovou ubytovacou kapacitou 100 lôžok a 10 prísteliek. Izby sú komfortne zariadené v rustikálnom štýle, sú vybavené farebným TV so satelitným príjmom a rádiom, mini barom a trezorom.

Okrem klasických dvojlôžkových izieb a Suite Hotel ubytuje tiež skupiny v niekoľko spálňových apartmánoch, z ktorých každá spálňa má vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu. K dispozícii je 1 jedno spálňový apartmán s 2 lôžkami, 4 dvoj spálňové apartmány so 4 lôžkami, 3 troj spálňové apartmány so 6 lôžkami, 1 štvor spálňový apartmán s 8 lôžkami a tiež luxusný VIP apartmán "Tri Studničky". Apartmány majú k dispozícii veľkú obývaciu miestnosť s TV a krbom a taktiež dobre vybavený kuchynský kút.

Návšteva reštaurácie s lahodnými špecialitami kuchyne patrí ku skutočným pôžitkom, najmä po poriadnej lyžovačke v stredisku Jasna Chopok. Hotelovým hosťom je k dispozícii internetový kútik, fitnes. V neskorších hodinách nočný bar s diskotékou. Možnosť poskytnutia kongresových služieb. Je situovaný pri začiatku Demänovskej doliny Tatry, takže lyžiarske stredisko je v blízkom okolí do 7 min.

kupelna

izba

reštaurácia

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net