Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Hotely v Tatrách  >  Bellevue
Jasná Chopok a Vysoké Tatry
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka hotel Bellevue Starý Smokovec Tatry

Lokalita horského prostredia a najstaršieho turistického a rekreačného mestečka pod Slavkovským štítom. Hotel je obklopený: lyžiarsky vlek vedľa hotela, lanová dráha na Hrebienok, lyžiarsky vlek Jakubovho lúka, sánkarská dráha, bowling, posilňovňa, cyklistická dráha, Belianska jaskyňa, splavy pri Červenom kláštore, rafting.

Hotelové vybavenie: strážené parkovisko, na 8 poschodí slnečná terasa, dvojlôžkové izby, apartmány, rodinné izby 2 + 2, izby pre imobilných, 80% izieb s balkónom, TV satelit, telefón s priamou voľbou, reštaurácia, bar, banketová miestnosť (diaprojektor, meotar, video, kopírka, flipchart). Priestory na organizovanie konferencií, seminárov, osláv. Ďalšie služby hotela: sauna, bazén, bar, požičovňa športových potrieb, biliard, cvičná horolezecká stena, stolný futbal, detské hracie automaty, stolný tenis, šípky, opatera detí, čistenie interiérov vozidiel.

Už od pradávna ľudia majú záujem o smokovskú minerálku. Je možné, že staroslovanské božstvo nerastných vôd pod menom Zmok bolo uctievané v začiatkoch pitím tejto minerálky. Jej prínos začal v minulosti v roku 1793, keď vyrástla v blízkosti prameňov horáreň a poľovnícka chata majiteľa Štefana Czákyho. Tatry mali už v r. 1797 pre túto osadu charakter dovolenkového letoviska a však prvý rozvoj nastal v polovici 19 storočia, keď ju nájomca Juraj Rainer sprístupnil širšej verejnosti. Ubytovanie v Tatrách tu prechádzalo turistickým vývojom.

hotel náhľad reštaurácia

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net