Nachádzate sa tu:

dovolenka Nízke Tatry Liptov - lokalita Jasná pod Chopkom.

Vitajte na stránke apartmánov pri Nízkych Tatrách na strednom Liptove, ktorý Vám prináša informácie aj o ubytovaní v Jasnej. Prezentujeme oblasť Demänovská dolina - Jasná. Hľadáte dovolenku v Tatrách ku ktorej patrí aj ubytovanie na Liptove? Dovoľte mi popísať viac o tomto regióne. Jasná je do dnešných dní najväčšie lyžiarske stredisko bývalej východnej Európy. Nájdete tu vybavenie turistického ruchu ako nikdy pred tým. Ubytovacie zariadenia sa neustále vylepšujú. Dostatok snehu a upravené zjazdovky, nové vleky.

Demänovská dolina je najnavštevovanejšou dolinou Nízkych Tatier. Skvelá lyžovačka, východisko horských túr, blízke prírodné bohatstvo jaskynných systémov, aqua park s termálnou vodou. Propagujeme Nízke Tatry a pohodlné ubytovanie. Tatry ponúkajú aj kvalitu za dobré ceny.

Ďalšie strany tejto sekcie popisujú najmä ubytovanie v penziónoch. Strednú úroveň ubytovania obľubuje väčšina populácie. Dovolenkári hľadajú tiež iné typy ubytovacích ponúk. Takéto informácie môžete nájsť cez navigačné prepojenia. Dovolenka nie je len o ubytovaní. Región Liptov ponúka už spomínané hory Nízkych Tatier. Využite objavovanie histórie mapovanej skanzenmi. Bavte sa pri vode alebo na snehu. Netradičné zážitky nadobudnite prostredníctvom športových agentúr. Ubytujte sa v Tatrách.

ĎALŠIE UBYTOVANIE
jasná chopok
Naša web stránka ubytovania používa cookies.
 

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net