Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Závažná Poruba  >>  Apartmany Tania  >>  Zimní turistika  >>  Okolí apartmánu v zimně

Dovolená zimní turistické atrakce Liptova Slovensko Tatry

Severní Slovensko a Nízké Tatry mají dostatek lyžařských středisk pro pěstování adrenalinové zábavy. Ubytování v centru takových atrakcí je výhodou. Navštivte Závažnou Porubu prostřednictvím našeho apartmánu. Na této sraně Vám přiblížím možnosti zimního vyžití. Okolí apartmánu má vhodný terén a dostatečnou nadmorsú výšku na zimní turistické atrakce.

zimní dovolená slovensko
DALŠÍ NAVIGACE

Náš rodinný apartmán je poblíž zimních turistických atrakcí na Liptově - Slovensko

Zimní období přináší odlišné priority dovolené na horách. Je tu možnost vyžití v zimních sportech na horách. Hlavní atrakcí pro turisty v bezprostřední lokalitě našich apartmánů je lyžařské středisko Opalisko Slovensko. Toto středisko se neustále modernizuje. V součastnosti nabízí svezení na vysuté lanovce se sedačkami. Po cestě na horu se dá dobře odpočinout. To přispívá k věčší radosti z lyžování a taky spokojenosti lyžařů. K jiným službám střediska patří bufety, wc, nedaleká restaurace. K středisku patří běžecké tratě a lední plocha.

Další okolní atrakcí v zimním období je aqua park Tatralandia. Má termální minerální vodu, klidové a plavecké bazény, tobogány, wellness služby. U objektu je možnost ubytování a westernové městečko. Slovensko má tady kvalitní zastoupení vodních zábavních objektů.

Závažná Poruba a její zimní středisko Opalisko se považuje za druhé nejvěčší po Jasné - střední Liptov Slovensko. Pokud chcete ušetřit a mít dobrý zážitek z lyžování můžete nás navštívit. Zimní střediska se v součastné době využívají kromě sjezdového lyžování na běžecké lyžování, snowboarding, free ride, spouštění po uzavřeném svahu na různých nafukovacích vacích.

Bešeňová zima penzionK zimním atrakcím nepochybně patří oddych v termální léčivé vodě. Liptov má dostatečnou kapacitu aqua parků, krytých termálních bazénů. Nepochybně skvělý zážitek je plavání anebo odpočinek v klidovém bazénu s horkou vodou počas sněžení. Kryté plavání je možné taky v mnoha penzionech a hotelích Liptova. Dá se tvrdit že Tatry se rozvíjejí, ale taky celé Slovensko. Zajímavý odpočinek v otevřených bazénech po celodenním lyžování zatraktivní Vaši dovolenou v zdejší lokalitě.

Liptovský Mikuláš má jednu krytou ledovou plochu. Je přímo ve městě. Nekolik ledových ploch se zvykne udělat ve vesnicích. Tady kvalita však neni zaručena - no bez poplatku. Nejbližší krytý ledový stadion je pak v Ružomberku. Hlavní atrakcí v okolí ubytování v našich apartmánech Tania však zůstávají hory Nízké a Západní Tatry. V zimě je zde množství přírodního sněhu. Dají se najít poměrně bezpečné terény na free ride nebo ski alpinické lyžování, po případě snowboardování.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku