Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Zimná turistika  >  Okolie apartmánu v zime

Dovolenka a zimné turistické atrakcie Liptova - Tatry

Severné Slovensko a Nízke Tatry majú dostatok lyžiarskych stredísk pre pestovanie adrenalínovej zábavy. Ubytovanie v centre takých atrakcií je výhodou. Navštívte Závažnú Porubu prostredníctvom nášho apartmánu. Na tejto strane Vám priblížime možnosti zimného vyžitia. Okolie apartmánu má vhodný terén a dostatočnú nadmorskú výšku na zimné turistické atrakcie.

telefónny kontakt
obývacia izba apartmánov na Liptove - Tania
ĎALŠIA NAVIGÁCIA

Náš rodinný apartmán je v blízkosti zimných turistických atrakcií na Liptove - Tatry

Zimné obdobie prináša odlišné priority dovolenky na horách. Je tu možnosť vyžitia v zimných športoch na horách. Hlavnou atrakciou pre turistov v bezprostrednej lokalite našich apartmánov je lyžiarske stredisko Opalisko. Toto stredisko sa neustále modernizuje. V súčastnosti ponúka zvezenie sa na visutej lanovke so sedačkami. Po ceste hore sa dá dobre oddýchnuť. To prispieva k väčšej radosti z lyžovania a tiež spokojnosti lyžiarov. K iným službám strediska patria bufety, WC, neďaleká reštaurácia. K stredisku patria bežecké trate a ľadová plocha. Naše ubytovanie v apartmánoch je vzdialené 1 km.

Ďalšou okolitou atrakciou v zimnom období je aqua park Tatralandia. Má termálnu minerálnu vodu, kľudné a plavecké bazény, tobogany, wellness služby. Pri objekte je možnosť ubytovania a westernové mestečko. Tatry tu majú kvalitné zastúpenie vodných zábavných objektov.

Závažná Poruba a jej zimné stredisko Opalisko sa považuje za druhé najväčšie po Jasnej - stredný Liptov. Ak chcete ušetriť a mať dobrý zážitok z lyžovania môžete nás navštíviť. Zimné strediská sa v súčasnej dobe využívajú okrem zjazdového lyžovania aj na bežecké lyžovanie, snowboarding, free ride, spúšťanie po uzavretom svahu na rôznych nafukovacích vakoch. Neváhajte si objednať ubytovanie v našich apartmánoch Tania.

Bešeňová zima sedačková lanovkaK zimným atrakciám nepochybne patrí oddych v termálnej liečivej vode. Liptov má dostatočnú kapacitu aqua parkov, krytých termálnych bazénov. Nepochybne skvelý zážitok je plávanie alebo oddych v kľudnom bazéne s horúcou vodou počas sneženia. Kryté plávanie je možné tiež v mnohých penziónoch a hoteloch Liptova. Dá sa tvrdiť že Tatry sa rozvíjajú, ale tiež celé Slovensko. Zaujímavý odpočinok v otvorených bazénoch po celodennom lyžovaní z atraktívni Vašu dovolenku v tunajšej lokalite.

Liptovský Mikuláš má jednu krytú ľadovú plochu. Je priamo v meste. Niekoľko ľadových plôch sa zvykne urobiť v dedinách. Tu kvalita však nie je zaručená - no bez poplatku. Najbližšie krytý ľadový štadión je potom v Tatralandii a Ružomberku. Hlavnou atrakciou v okolí ubytovania v našich apartmánoch Tania však zostávajú hory Nízke a Západné Tatry. V zime je tu množstvo prírodného snehu. Dajú sa nájsť pomerne bezpečné terény na free ride alebo ski alpinické lyžovanie, po prípade snowboardovanie.

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net