Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  dovolenka Liptov  >  Liptovský Ján

ubytovanie Liptovský Ján Tatry pod Poludnicou

Obec s rovnomenným názvom sa radí medzi kúpeľné. Nachádza sa tu minerálna voda s teplotou 28 °C. Využíva sa na liečenie a rekreačné účely. Aj preto má dedina bohatú históriu hotelov. Nezanedbateľné prírodné podmienky majú tiež vplyv na rozvoj turistického ruchu. Za dedinou sú Nízke Tatry v podobe blízkych vrchov a Jánskej doliny. Nájdete tu viac prírodných úkazov.

ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie v Liptovskom Jáne v Nízkych Tatrách

Hotel *** SOREA Máj Tatry

Hotel *** SOREA Máj Liptovský Ján Tatry Hotel sa nachádza v rázovitej Liptovskej obci v tichom prostredí. Kapacity ubytovania má pripravené v 117 izbách. Vybavenie spočíva v sat-TV, telefónu, trezoru, kúpeľne a balkónu. V ponuke sú jedno a dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány. Imobilný hostia sú tiež vítaní. Domáce zvieratá sú povolené. Hotelová reštaurácia má kapacitu 160 miest. Letná terasa je orientovaná s výhľadom na Západné Tatry.

Doplnkové hotelové služby poskytujú dva bazény s termálnou vodou, sauny, masáže, detský kútik ... V lete je otvorené termálne kúpalisko Termál Raj so 4 bazénmi. O aktivity sa postarajú animačné programy, tanečné zábavy, večerné kúpanie. Kongresové služby ponúkajú sály a salóniky.

Alexandra Wellness Hotel *** Tatry

Alexandra Wellness Hotel *** Tatry Hotel sa nachádza v tichom prostredí Jánskej doliny neďaleko potoku Štiavnica. Poskytujú tu služby plaveckého bazéna a wellness. Ubytovanie je vo vkusne zariadených izbách ktorých je 67 a troch apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je 160 lôžok. Väčšina izieb je s balkónom. Ubytovať sa môžete aj v chalúpke Saška alebo Vlára.

Útulnú atmosféru vytvára reštaurácia hotela s kapacitou 130 miest. Vybrať sa dá z polpenzie alebo plnej penzie. Raňajky sú formou švédskych stolov. Pre menšie oslavy je k dispozícii salónik s kapacitou 10 miest. Atmosféru dotvára krb. Pobyt Vám spríjemní wellness a rehabilitačné služby, športová hala, multifunkčné ihrisko, detská herňa, lekársko - diagnostické centrum.

Strachanovka Jánska koliba hotel *** Tatry

Strachanovka Jánska koliba hotel *** Tatry Tento hotel nájdete na začiatku Jánskej doliny. Ponúka atraktívne ubytovanie v ľudových cenách. Slovenská kuchyňa je obohatená o liptovské špeciality. K reštaurácii je letná terasa. Zregenerovať sa môžete v relax centre - Rusnácka baňa. Hotel je pripravený a vybavený na organizovanie kongresov, školení, spoločenských udalostí.

Kapacita ubytovania je 50 lôžok a 10 prísteliek. K dispozícii sú dvojlôžkové izby, rodinné izby a apartmány s vírivou vaňou. Wellness zariadenie poskytuje sauny, jacuzzy.

Penzion Una Liptovský Ján Tatry

Penzion Una Liptovský Ján Tatry Priamo v dedine sa môžete ubytovať v penzióne Una. Je vzdialené 1,5 km od lyžiarskeho strediska Javorovica na začiatku Jánskej doliny. Vo svojich priestoroch majú zriadené relaxačné stredisko s bazénom, vírivkou, saunou. Súčasťou veľkej záhrady je tenisový kurt a rybník. Parkovisko majú strážené kamerou. Ubytovanie je v izbách s výhľadom na hory. Izby sú vybavené s TV a kúpeľňou. Spať môžete v dvoch a troj lôžkových izbách. Okrem toho sú tu aj rodinné izby a suite s jednou spálňou.

Turistické zaujímavosti v okolí (Liptov):

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net