Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  dovolenka Liptov  >  Lúčky

Ubytovanie Lúčky Bešeňová Penzión privát Ján Liptov Tatry

Penzion pivat Ján Liptov - náhľad

ĎALŠIE UBYTOVANIE

Penzión privát Ján Liptov a Chočské pohorie

Penzion pivat Ján Liptov a Chočské pohorie TatryPonúkame ubytovanie v súkromí pre 12 osôb v 2 apartmánoch 5 km od Thermal parku Bešeňová - Gino Paradise. K vybaveniu patrí - Podkrovie: 2 x 4 lôžková izba, 1 x kuchynka (elektrická dvojplatnička, chladnička, kanvica, mikrovlnná rúra), 1 x sprcha, 1 x WC, 1 x vaňa, TV-SAT, Wifi pripojenie k internetu grátis. Prízemie: 1 x 2 posteľová izba, 1 x 2 posteľová izba + kuchynka (sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra), 1 x sprcha, 1 x WC, TV-SAT, Wifi pripojenie k internetu zadarmo.

Turistická obec Lúčky sa nachádza pod Chočskými vrchmi v dolnom Liptove. Ide o rozhranie oblastí Liptov a Orava. Turistický ráz nadobudla hlavne výstavbou kúpeľov. Okolité hory s veľkými možnosťami pešej turistiky tiež prispievajú k takému rázu obce. Históriu osídlenia oblasti môžeme datovať do staršej doby kamennej. Zvyšky ohnísk sa našli pri neďalekých travertínových kráteroch.

V intraviláne obce sa nachádzajú: Národná prírodná pamiatka Lúčanský vodopád, Prírodná pamiatka Lúčanský travertíny, Národná prírodná rezervácia Choč. Ťahákom návštevníkov sú žriedlovou a klimatické kúpele. Pod ich správou je nový aqua park s názvom AQUA - VITAL Park Lúčky. V prevádzke je celoročne s vonkajším bazénom. Teplota vody je 28 až 33 ° C. Vonkajší sedací bazén dosahuje teplotu 36 - 38 ° C. Súčasťou objektu je saunový svet a občerstvenie - snack bar.

Turistické zaujímavosti v okolí (Liptov):

Penzion pivat Ján Liptov - izba

Penzion pivat Ján Liptov - kupelna

Penzion pivat Ján Liptov - izba 2

Penzion pivat Ján Liptov - kuchyňa

Penzion pivat Ján Liptov - aqua park

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net