Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  dovolenka Liptov  >  Žiar

ubytovanie Žiar Liptov pod Západnými Tatrami

Ak by niekto chcel stráviť dovolenku v Západných Tatrách mal by navštíviť dedinu Žiar. Vzdialená je 10 km od okresného mesta Liptovský Mikuláš. Je tu množstvo ubytovaní. Za obcou sa nachádza známa Žiarska Dolina a lyžiarske stredisko Dolinky. Preteká tu potok Smrečianka, ktorý pramení vo výške 1550 m.n.m.

ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Žiar Liptov Západné Tatry

Žiarska chata Západné Tatry

Žiarska chata Západné Tatry Slovensko Chata je postavená v nadmorskej výške 1325 m.n.m. Je vstupnou bránou na Roháče v Západných Tatrách. Táto vysokohorská chata je otvorená celoročne s výnimkou času vysokého lavínového nebezpečenstva. Ide o zrekonštruovanú turistickú ubytovňu. Kapacitu má 13 dvoj a 4 lôžkových izieb.

Gastronomickú časť tvorí jedáleň s kapacitou 60 stoličiek a bufet s 30 stoličkami. Ubytovacia a kapacita je 40 lôžok. Prístup autom je v zimných mesiacoch obmedzený. V lete je dovolené autom len prísť a po skončení pobytu odísť.

Salaš Žiar - Žiarska dolina Tatry

Salaš Žiar - Žiarska dolina Tatry Priamo v srdci Západných Tatier za dedinou Žiar sa nachádza tradičná reštaurácia. Okrem gastronomických služieb tu ponúkajú ubytovanie v podkrovných izbách s drevenými prvkami. V ponuke sú jedno až 4 lôžkové izby s TV a kúpeľňami. Môžete používať aj kuchyňu.

Pýchou tejto koliby je reštaurácia. Ponúkajú ľudové jedlá podľa receptov valachov. Pri objekte je posedenie a krytý altánok. Oddýchnite si v útulnom prostredí tejto koliby.

Penzión Real Žiar Tatry

Penzion Real Žiar Tatry Penzión je situovaný priamo v obci. Poskytuje celoročné využívanie sauny a vírivé vane. V areáli môžete využívať multifunkčné ihrisko a Aperitív bar s krbom. Ubytovacie kapacity sú rozmiestnené v dvoch až 4 lôžkových izbách. Pre náročnejších je päť posteľový apartmán. K izbám sú verandy a kuchyne. Vonkajšie posedenie je s krbom.

Privát No. 3 Žiar Tatry

Privát No. 3 Žiar Poskytujú ubytovanie v Žiari v rodinnej atmosfére. Rodinný dom poskytuje vrchné poschodie a podkrovie na prenájom. Z objektu je výhľad na panorámu Západných a Nízkych Tatier. Ubytovaný budete v 2 apartmánoch. Majú dve izby, kuchyňa, spoločenskú miestnosť a kúpeľňu.

Drevenica u Vinklíka Žiar Tatry

Drevenica u Vinklíka Žiar Objekt sa nachádza v strede dediny. Má dva poschodia. Pri vchode je obývacia časť s krbom. Je spojená s kuchyňou. Tiež sa tu nachádza kúpeľňa a toaleta. Na poschodí sú izby: jedna dvojlôžková a dve troj lôžkové. Ďalšia dvojlôžková izba je na prízemí. Von je prekrytá terasa, hojdačka, šmykľavka, trampolína. Kapacita chaty je 10 lôžok.

Stravovanie je vlastné alebo v hoteli Spojár. V tomto prípade môžete dostať zľavu formou využitia balíka služieb. Možnosti v okolí: Žiarska Dolina, Západné Tatry, lyžovanie, Termalpark.

Turistické zaujímavosti v okolí (Liptov):

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net