Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Turistické oblasti Slovensko  >>  dovolená Liptov  >>  Závažná Poruba  >>  Apartmany Tania  >>  Lokalita apartmánu

apartmány Nízké Tatry poloha ubytování na Liptově

Hledáte ubytování na Slovensku? Táto prezentace je připravěna pro zájemce o dovolenou v Nízkych Tatrách. Dovolená v našem zařízení je koncipovaná pro strávění pěkných chvil odpočinku. Tato strana prezentuje situační bod apartmánů Tania na dvou mapkách. První ukazuje Slovensko s lokalitou Liptov. Druhá mapka znázorňuje detailnější pohled na zdejší lokalitu - přímo vesnici Závažná Poruba. Umístění apartmánů v obci je potřebné vyhledat podle adresy uvedené na hlavní stránce webu.

obývací pokoj
DALŠÍ NAVIGACE

Jak se dostat do apartmánu - Situační mapy lokality ubytování

Snadné cestování je základní prioritou turistických center, které Slovensko se snaží spropagovat. K našemu apartmánu je možné využít silnic E50, D1 směrem na Liptovský Mikuláš. Taky je tu možnost lehkého letadla anebo vlakového spojení. Vzdálenosti : Bratislava - SK cc. 290 km, Brno - CZ cc. 310 km Varšava - PL cc. 218 km, Vídeň - A cc. 310 km.

Protože Slovensko je detailně mapováno taky prostřednictvím map na intarnetu, je možné od sud lehce získat souřadnice apartmánů Tania. Tito GPS body k zadádí do autonavigace jsou: 49.054489, 19.644224.

mapa Slovenska s bodem místa pobytu
bližší mapa s umístěním vesnice Závažná Poruba

Dněšní cestování autem je usnadněné využitím gps navigace. Slovensko je dobře zmapováno v těchto navigacích. Umožňuje to bezproblémový průběh cestování na dovolenou do naši oblasti. Auto neni však jedniný dopravní prostředek, kterým se dá do našich apartmánů dostat. Jinými jsou autobus, vlak (s přestupem na autobus), taxi, letadlo. Mezinárodní letiště je v Popradě vzdáleném 80 km od sud. Zde se dá taky cestovat autovlakem z Prahy, což spříjemňuje cetování. V naší prezentaci, dovolená vyjadřuje lokalitu Liptov. Nízké Tatry mají možnosti turistiky, lyžování a zdravý oddych. Aqua parky, termální koupaliště, léčebny jsou zařízení, které rychle vyrastají v posladních létech.

Slovensko průběžně buduje infrastrukturu cest. Napájí se na zahraniční hlavní silniční spojení. Výjimkou není ani Liptov. Přírodní predispozice lákají návštěvníky z okolních států. Dobré organizování turistiky v horských oblastech je pro její budoucnost základní prioritou. K tomu patří i cestovní ruch v chráněných přírodních oblastech. V okolí našeho ubytování jsou Západní a Nízké Tatry. Zde můžete navštívit několik takových krajinek.

Liptov má několik větších měst kde doprava musí zvládat nápor zvýšeného počtu lidí v turistických sezónách. Tomuto se přizpůsobuje organizování dopravních uzlů aby nevznikaly zbytečné zdržení cestujících. Například z vlakového nádraží v Liptovském Mikuláši se do Závažné Poruby, k apartmánu dostanete do 10 minut. Tak také k atrakcím jako jsou jeskyně v Demänovské dolině se od nás také dostanete za podobný čas. Jasná a Demänovská dolina je v dopravě poněkud odlišná. V špičkách turistické návštěvnosti musí být doprava řízena kivadlovo. V tomto případě Vás lyžovačka vyjde levněji a bez starostí. Čekáním na spoj se zdržíte jen kolem 15 minut.

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku