Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vesna
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Dovolenka v penzione na Slovensku Vesna Tatry Nový Smokovec

Penzión Vesna sa nachádza v Novom Smokovci v blízkosti centra Starého Smokovca Slovensko. Ubytovaním v Tatrách získate zdravú dovolenku na slovenský. Penzión Vesna má k dispozícii 7 apartmánov ktorých vybavenie spočíva v 2 spálňach, kúpeľňou, balkóna, TV-SAT - plocha 34 m2. Ponuka 1 rodinného apartmánu vybaveného spálňou, obývacou izbou, kuchynským kútom, chladničkou, kúpeľňou a TV-sat - plocha 54 m2.

Ubytovanie v penzióne je spojené s ďalšími službami hosťom a to: konferenčné miestností, požičiavaním lyží a bicyklov, otvoreným ohniskom, raňajkami, infoservis.

Nový Smokovec Slovensko reprezentuje oblasť dovolenke najmä turisticko liečebného charakteru blízkosti Starého Smokovca. Našli sa tu vykopávky už z doby laténskej. Nový Smokovec má dlhú tradíciu v léčebníctví, zimnou prevádzkou a kino tu funguje od r. 1913.

Ubytovanie umocňuje zážitok z atrakcií v blízkom okolí (stredisko Hrebienok, Velická dolina, Slavkovský Štít). Ddalší výhodu je blízkosť ďalších osád a miest: Starý Smokovec (2 km), Horný Smokovec (3 km), Dolný Smokovec (4 km), Tatranské Zruby (1 km), Ždiar (23 km), Tatranská Lomnica (7 km), osada Štrbské Pleso (13 km), Podbanské (28 km), Kežmarok (20 km), Poprad (15 km).

Tunajšia oblasť je hodnotná pre destináciu Slovensko. Ide o známu lokalitu hôr v SKK. Terén využívame na prechádzky a lezecké výpravy. Tatranské územia majú pridanú hodnotu skvelými klimatickými podmienkami. Pobyt má pridanú hodnotu aj liečebným účinky čerstvého vzduchu. Uznávaným doplnkom pobytu sú turistické služby okolo.

Táto strana popisuje pobyty v apartmáne chatového rangu. Je vhodný do lesného prostredia a teda je požadovaný. Môže to byť vyhľadávaná možnosť pobytu pre hostí ktorí radi robia vlastné jedla. Slovensko vo svojich oblastiach môže mať aj také ubytovanie.

Tatranská lokalita dodáva horské ubytovanie. Niekde môžete vyskúšať horúce zábavné parky - věčšinou u věčšího mesta. Blízke pohorie Magura skrýva témněř rovnakej minerálne vody taky že jo. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Je to miesto čo Slovensko zaraďuje ako zaujímavé.

Dobrým horským športom môže byť lyžovanie alebo taky turistika. Tomuto trendu sa uspůsobují obchodné stánky a aj turistické služby. Slovensko podporuje v tejto časti dobrej želiezka dobrých športovísk počnúc lyžiarskych tratí. K dobrému záujmu o turistov prináleží upravené okolie dedín alebo metropol.

ubytovanie penzion Vesna Vesna izba

jedáleň krb

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net