Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Hritz
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko Hritz dovolenka Lesná Tatry

Dedina je historicky známa aj horskými sprievodcovia a prvým výstupom na Gerlach jednym z nich v roku 1834. Toto ubytovanie je situované v podtatranskej obci Nová Lesná Slovensko. Blízkosti do 5 km je vzdialené centrum Slovenský turistického ruchu v Tatrách - Starý Smokovec. Izby má situovanej tak aby bol zabezpečený dobrý výhľad na Vysoké Tatry. Je to rodinný typ penziónu.

Zabezpečenie ubytovania je vo dve a trojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a taky v apartmánoch s vysokým štandardom. V ponuke je spoločenská miestnosť na posedenie a terasy s možnosťou grilovania. Hritz má taky doplnkové služby spočívajúce v saune, kalsických masáže a perličkových kúpeľoch.

Náplň požiadavka pre rodinné dovolenky, firemné stretnutia, liečebno-regeneračné pohybové pobyty. Parkovisko je zabezpečené v areáli objektu. Obec je s dlhou históriou ktorá sa nachádza na úpätí Slavkovského štítu. Uzemí bolo osídlené už v eneolite. Široké možnosti atrakcií v blízkom okolí.

Relaxovať v pokojnom prostredí prírodných atrakcií rovnako je základným pilierom ponuky nevšednosť regiónu. Tatranské hory ohromujú svojou drsnosťou. Človek získa rešpekt pretože sú nevľúdne. Horské cesty sú čistené profesionálnymi zložkami i dobrovoľníkov. Pri věčších túrach radíme dávať si pozor na poškodenie svalov. Slovensko dáva priestor k dovolenke v zdravom duchu.

Zaujímavosti ako doplnky v oblasti věčšinou sú pamiatky skorších dôb v centrách miest taky teplé pramene. Príťažlivým suplutorem hradných budov je hrad na Spiši. Lehnen je využívané v bazénoch aqua parku pri Poprade taky v termálnom bazénoch vo Vrbove. Prezrite si Slovensko. Objavíte spomenuté pamiatky. Blízke Poľská republika môže byť pôvabné zatraktívnenie bývania tu. Slovensko zdedilo věčšinu Tatier keď vezmeme do úvahy porovnaní s Poľskom. Nahráva to širšom možnostiam turistických centier v tunajšej lokalite.

Tu tá oblasť sa považuje za turistickú lokalitu. Slovensko buduje v tunajších horách kvalitné rekreačné služby všobecně z okresov. Doprajte si spoznať krásu vnútri územia. Múzea sa nachádzajú aj v dávnych osídlach udalostiach stvárneným tu. Regionálne Čeky rekonštruujú hoistorické zachovania aj iné zručnosti predkov. Slovensko sa z věčší časti dáva do pozornosti svojimi kraji. Zdedená kultúra môže byť možno rôznorodá u západnej hranice alebo na východe.

Východná časť týchto hôr je sústredený destináciu dovolenky v kotline tiahnuce sa témněř do PL. V tejto časti navštívte zaujímavosti usadlosť pod horami. Tento región Slovensko zviditeľňuje s kultúrnou tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Prírodné oblasť okolo je taky scelia nedotknutá turistov. Slovensko zachováva dostupnosť hôr ako atrakcií.

K dovolenke vnútri oblasti je Sprístupnená jaskyňa vo východnej časti. Jaskyňa je u Tatranských Matliare. Hlavným zážitkom vždy budú doliny a lyžiarske trate. Rekreačné pobyty kvalitatívne dvíhajú hotelové služby. Objavte aj skalné útvary.

rekreacia Nova Lesna penzion Hritz

restauracia SAUNA

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net