Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vila Mária
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka a ubytovanie Vila Mária Tatry na Slovensku

Miesto pobytu je vzdialené od najbližšieho vleku 100 m s dĺžkou 800 m. Zjazdovka je nenáročná. Penzión sa nachádza v prekrásnej scenérii Tatier v Dolnom Smokovci Slovensko. Vila Mária má kapacitu 12 lôžok. K dispozícii sú dve trojlôžkové izby, tri Dvojlôžková, jedna kuchyňa, jedna spoločenská miestnosť. Na každom podlaží dva WC a kúpeľňa.

V spoločenskej miestnosti je TV-sat a rádio. Stravovanie neni zabezpečené. Hostia si varí sami. Objekt má železnicnej spojenie s Popradom a zastávka je blízko vily - Pod Lesom. Parkovanie je k dispozícii v Aral a večerné posedenie na záhrade.

Dovoľte nám navrhnúť tento penzión v centrálnych Tatrách. Slovensko podporuje návštevu svojich miest ich budovaním. Vylepšovaním služieb dochádza k viditeľnosti v očiach dovolenkárov. Môžeme tvrdiť ža títo sa delia na aktívne a na skôr pokojovej. Slovensko má k dispozícii zariadenie pre všetky typy návštevníkov.

Obľúbeným horským športom sú lyžovanie a turistika. Tomuto trendu sa prispôsobujú obchody a služby. Slovensko má tu silné zástupca kvalitných športovísk počnúc lyžiarskych zjazdoviek. K starostlivosti o zákazníka patrí upravené okolie osád a mestečiek.

Tunajšia časť krajiny má hodnotu pre menšie Slovensko. Ide o región horstva na severnom Slovenskom. Rôzny terén je používaný pre lajckou turistiku a horolezecké túry. Horské regióny majú výhodu v dobrých klimatických podmienkach. Ubytovanie získava na hodnote dobrými účinky sviežeho ovzdušia. Nevšedným doplnkom ubytovania sú atrakcie na blízku.

Táto web stránka prezentuje pobyt v objekte na spôsob chaty. Hodí sa do lesného prostredia takže býva vyhľadávaný. Môže to byť dobrá alternatíva dovolenky pre všetkých ktorí radi varia obľúbené jedlá. Slovensko vo svojich krajoch môže mať aj takéto pobyty.

Tatranský región navrhuje nevšedný ubytovanie. Niekde určite vyskúšajte minerálne kúpalisko - veľa u Poprade a blízkom okolí. Blízky horský masív Magura ukrýva témněř rovnaké prírodné zdroje taky. Pre takýto účel si prezrite Ružbachy. Je to územie ktoré Slovensko zaraďuje k navštevovaným.

Obľúbeným horským športom je lyžovanie a turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobuje kamenné obchody a aj iné služby. Slovensko má v tejto časti rozvinutej zástupcu športových areálov samozřejmně lyžiarskych zjazdoviek. K starostlivosti o turistov prináleží zaujímavé okolie dediniek tiež miest.

dovolenka Dolný Smokovec ubytovanie VILA Mária Tatry

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net