Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  penzion TA SR
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka penzion TA SR Tatry

Ubytovanie je umocnený aj prírodnými pramene s výbornou vodou kôli ktorým osada vznikla. Penzión je situovaný v centre Starého Smokovca Slovensko asi 350 m od dolnej stanice lanovky na Hrebienok a len 200 m od Jakubovo lúky. Penzión TA-SR je prevádzkovaný celoročne.

Dovolenka tu znamená pokojný, zdravý pobyt vo vysokohorskej najstaršie osade v širšom okolí. Ubytovanie je vhodné pre dovolenkárov ktorí hľadajú lacnejších dovolenku. Starý Smokovec muža ponúknuť zútulnia zastupujúci domov s rôznymi atrakciami v okolí ubytovania.

Starý Smokovec a Vysoké Tatry poskytujú návątevníkom rôzne možnosti rekreácie, reštauračných služieb, je to základňa pre nároční turistiku. Osada sa pokladá za dopravný uzol Tatier.

Tatranská časť krajiny je prínosná pre okolie neďalekej Slovensko. Ide o lokalitu najvyšších hôr v slovenskom republike. Rôznorodý terén používame pre ľahšiu turistiku aj horolezectvo. Podhorské lokálne územia majú pridanú hodnotu v zdravom vzduchu. Ubytovanie sa dostáva do povedomia taky účinky čerstvého vzduchu. Hľadaným doplnkom ubytovania sú atrakcie okolo.

Táto strana predstavuje ubytovanie v domčeku na spôsob chalupy. Je vhodný do podhorského regiónu takže je požadovaný. Je to vhodná možnosť ubytovania pre ľudí ktorí radi urobia obľúbené jedlá. Slovensko vo všetkých lokalitách môže mať aj takéto pobyty.

Region Tatier ponúka dobré dovolenky. Niekde môžete použiť minerálne termálne pramene - hojne u Popradu a na okolie. Blízke pohorie Magura ponúka takéto vývery taky že jo. Na takýto účel vycestujte na Ružbachy. Je to územie ktoré Slovensko zaraďuje ku kvalitným.

Obľúbeným športom na horách je zjazdové lyžovanie alebo taky horská turistika. Tomuto trendu sa uspůsobují obchodné stánky a ešte služby. Slovensko podporuje v tejto časti kvalitnej zástupcu športových areálov, samozrejme upravených zjazdoviek. K dobrému záujmu o zákazníka patrí upravené okolie obcí tiež miest.

Kontakt:  zdroj internet

dovolenka Starý Smokovec penzion TA SR Tatry

reštaurácia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net