Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Beatrice
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatranská Lomnica - Ubytovanie Beatrice Tatry

Lokolita Tatranská Lomnica na Slovensku reprezentuje penzióny neďaleko lyžiarskych tratí, atrakcií a turistických služieb. Horská slovenské destinácie. Villa Beatrice ponúka jedno z najkvalitnejších ubytovanie, ktoré penzióny tu ponúkajú. Ponuka spočíva v komfortne vybavených izbách s telefónom, rádiom, TV. Každej z apartmánov má obývačky s balkónom, kuchyňou, spálňu, kúpeľňou s fénom na ruky a vlasy. Apartmán A9 je vybavený masážne vaní. Niektoré apartmány sú bez balkóna.

Penzión má k dispozícii saunu, zmenáreň na recepcii, veľký safe, predaj suvenírov, požičovňu lyží a bicyklov. V okolí penziónu Beatrice sa nachádza tenisové dvorce a ľadová plocha. Ďalej je k dispozícii reštaurácia a pizzéria, kde pobyt je spríjemnenie posedením pri krbe. V ponuke penziónu je aj samostatný salónik (8 stoličiek) a konferenčná miestnosť. Garáže pre osobné autá.

usadlosť Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnica tvorí mesto Vysoké Tatry. Penzióny v tejto lokalite vynikajú širokými možnosťami vyžitia na dovolenke. Do 50 km môžete mavštívit atrakcie: Spišský hrad, Slovenský Raj, Spišská Kapitula, Levoca, Poprad, Vyšné Ružbachy, Kežmarok. Ubytovanie v blízkosti zjazdoviek Skalnatého Plesa, nachádza sa tu múzeum Národného parku, kasína, fitnis centrá, kultúrne a divadelné predstavenia.

Prechádzať sa v kráse prírodných zákutí rovnako je základným kameňom turistickej atrakcii tunajšie lokality Slovenska. Pohorie fascinujú svojou drsnosťou. Získavame rešpekt - jednoducho sú aj zradné. Horské cestičky sú držané v dobrom stave profesionálov a dobrovoľníkov. Pri dlhších tur je potrebné dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko môže dávať možnosti na dovolenke v zdravom duchu.

Dôležité atrakcie v Slovenskom regióne pod horami sú historické pamiatky v centrách miest a termály. Známym zástancom zámkov je Spišský hrad. Kúpanie je umožnené v aquaparku pri Popradskom aqua objektu a v minerálnom bazénních jamách za Vrbovský dedinou. Doprajte si poznávaciu cestu na Slovensko. Spoznáte kultúrne nevšednosti. Poľské obohatenie blízkosti na sto percent je pútavé zlepšenie rekreácie na horách. Slovensko vlastné z vešia časti Tatranských horských zákutia porovnávajúc s Poľskom. Nahráva to nezanedbateľným množstvo turistických zaujímavostí v tunajšej lokalite.

Tu ten región sa určuje za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko dopĺňa tu kvalitné rekreačné služby všobecně z uznávaných turistických centier. Je obohacujúce prezerať krásy tu. Atraktívny zaujímavosti môžu byť tej istej v okolitých sídlach poznačených vývojom od dávna. Oblasti drží nepoškodené svoje pamiatky alebo špeciálne veci. Slovensko sa týmto smněrem odlišuje svojimi kraji. Kultúrne diferenciácia bude celkovo rozdielni u západnej hranice a tiež východe.

Východ hôr je sústredený lokalitu na dovolenku pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuce sa témněř do PL. Tu je Zama obce Ždiar. Tento kraj Slovensko zviditeľňuje s kultúrnou hodnotou, ktorá prezentuje zdedený zručnosti populácie. Príroda tu môže byť aj neskoušána vplyvom vzáleného priemyslu. Slovensko sa stará o pokračovania nepoškodené prírody.

K podzemným bohatstvom lokálneho územia je Sprístupnená podzemný systém. Navštívte ju za tatranskými Matliare. Ak porovnáme doplnkové služby a prírodné atrakcie, víťazom navždy zostávajú horské výtvory a zjazdovky. Ubytovanie ovplyvňujú atrakcie v okolí. K prehliadke môžu byť aj vodné plesa.

penziony Tatry Beatrice Tatranska Lomnica

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net