Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vaško
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Belianske Tatry ubytovanie Vaško - príroda, túry, lyžovanie

Pre dovolenkárov ktorí radi spoznávajú kultúru regiónu a prírodné krásy hôr. Dom Vaško je situovaný v peknom prostredí, v útulnej dedine Ždiar Slovensko bohaté na kultúrne dedičstvo a prírodné horské krásy. Penzión je postavený v chatovom štýle v blízkosti lyžiarskeho strediska Strednica, vzdialený len 150 m od vleku. Rodinný penzión je vybavený dvojlôžkovými izbami s možnistí přistílek.

Spoločenská miestnosť s krbom, TV-sat je zariadený v regionálnom štýle a je k dispozícii na poschodí. Možnosť strávenie oddychových chvíľ hrou na biliard.

Ubytovanie na slovenskom v tejto ponuke je výhodní pre polohu penziónu v blízkosti atrakcií. Lokalita priťahuje návštevníkov najmä v zime pre hojnosť snehu a výborním snehovým podmienkam na upravených tratiach lyžiarskych stredísk. Objavíte tu Pieniny a splavy po rieke Dunajec, Belianska jaskyňa, termálne kúpaliská ...

Relaxovať v prostredí prírody môže byť Grem turistickej ponuky nevšednosť regiónu. Hory fascinujú svojou mohutnosťou. Človek získa rešpekt pretože sú překrapivé. Lesné cesty sú starostlivo upravené platenými pracovníkmi a dobrovoľníkmi. U ťažších tur radíme dávať si pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko dáva priestor pre zaujímavý pobyt.

Výraznými atrakciami v regióne môžu byť architektornické stavby v miestnych osadách a aqua parky. Pre věčšinu turistov príťažlivým suplutorem hradných budov je hrad na Spiši. Bahnení je umožnené v bazénoch aqua parku v aqua areáli a taky v bazénoch za Vrbov. Prezrite si Slovensko. Navštívite kultúrne hodnotní objekty. Blízkej Poľsko je taky jedna z pútavosť zlepšenie ubytovanie v tunajšej lokalite. Slovensko okupuje věčšinu hôr situovaných na severe porovnávajúc s Poľským štátom. Pomáha to nezanedbateľným množstvo slovenských turistiky v areáloch oddychu.

Celý Podhorský región sa určuje populácií za zaujímavý región. Slovensko podporuje u severnej hranice dobrého zástancovia z vážených turistických lokalít. Ľahko môžeme navštíviť túto lokalitu. Blízke atrakcie sa nachádzajú tej istej na územiach so zachovaným dedičstvom. Oblasti rekonštruujú hodnotní objekty a zaujímavé miesta. Slovensko sa v tu tom smere odlišuje podľa územia. Zachovaná zvyklosť predkov bude možno rôzna na západe a vo východných krajoch.

Východ Tatier je k navštívenej lokalitu na dovolenku pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuce sa až do Poľskej republiky. V tomto regióne je navštevovaná obce v horskom prostredí. Toto územie Slovensko zatraktívňuje s kultúrnou tradíciou, ktorá prezentuje zdedený zručnosti populácie. Zachovaná príroda v regióne je scelia nedotknutá civilizačnými vplivy. Slovensko sa stará o zdravie atraktívnych pohoria.

K doplnku ubytovanie tunajšej oblasti odporúčame navštíviť skvost ako je jaskyňa na východe. Môžete ju obdivovať u Tatranských Matliare. Hlavným zážitkom určite sú horské masívy a adrenalínová zábava na snehu. Zájazdy spríjemňuje doplnkové turistické služby. K obdivu sú aj skalné útvary.

ubytovanie Belianske Tatry penzion Vaško

restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net