Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Penzión 67
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Stara Lesna penzion 67 ubytovanie Tatranská príroda Slovensko

strávenie dovolenky v historickom prostredí dediny Stara Lesna s blízkymi atrakciami. Leží v tichom prostredí pod Tatrami za podhorskú dedinou Stará Lesná Slovensko. Prostredie v nadmorskej výške 700 m.n.m. V blízkosti tečie "Studenovodské potok". Prostredie je vhodné na trávenie dovolenky rôznym spôsobom. Tatranská Lomnica - 3km, Starý Smokovec - 6km. Rekreačný objekt má celkovú kapacitu 24 lôžok v 6 apartmánoch s výhľadom na Lomnický Štít. Izby sú vybavené kúpeľňou, wc, chladničkou s minibarom a TV-sat.

Hostia majú spoločenskú miestnosť na prízemí s biliardovým stolom. Táto miestnosť slúži ako jedáleň. Ďalej je k dispozícii bar, sauna a vírivá vaňa pre šesť hostí. Parkovanie je v objekte pre 5 osobných áut a dve garáže. Altánok s možnosťou grilovania a o kultúre je postarané 10 m od penziónu v Zbojníckej kolibe so živou hudbou.

Služby požičovne v okolí, jazda na koni, paragliding, horský sprievodcovia, rafting, vyhliadkové lety, vzdialenejšie jaskyne, aquaparky ... Rekreačné stredisko Studený potok s mnohými hotelmi, penzióny a chaty situovanom na hranici Tatranského národného parku.

Relaxovať v kráse prírody môže byť pilierom turistickej atrakcii nevšednosť regiónu. Tatranské pohoria ohromujú čistotou. Rešpektujte je pretože sú zradné. Horské cestičky sú čistené profesionálnymi zložkami taky športovými nadšencami. Vysokohorské túry sú pekné ale je potrebné si dávať pozor na natiahnutie. Slovensko ponúka možnosti na ubytovanie v tejto středoeuropské krajine.

Dôležité atrakcie v slovenskom oblasti hôr sú historické budovy a skanzeny v centrách miest a taky minerálne vody na kúpanie. Príťažlivým zástancom hradných stavieb je Spišský hradný komplex. Čľapkanie je možné v rôznych bazénoch aqua parkov v aqua areáli a v kúpalisku pri dedine Vrbov. Spoznajte Slovensko. Navštívite kultúrne atrakcie. Poľské obohatenie blízkosti je jedna z možností spestrenie rekreáciou na úpätí hôr. Slovensko vlastné věčší území Tatier porovnávajúc na strane Poľska. Smeruje to k nezanedbateľným množstvo slovenských turistiky v tunajšej lokalite.

Tu tá oblasť sa uznáva za turistickú lokalitu. Slovensko stabilizuje na severe rekreačnej jednotku zo známych územia. Je dobré spoznať tento región. Kultúrne stánky sa nachádzajú aj na územiach poznačených vývojom od dávna. Regionálne územie rekonštruujú pamätihodnosti taky popřednosti iných miest. Slovensko sa v tu tom smere rozvíja správnymi celkami oblastí. Zachovaná zvyklosť predkov môže byť úplne odlišná v západných častiach a tiež na východnom území.

Vo východných častiach týchto hôr objavte rekreačné časť v kotline tiahnuci sa témněř k hraniciam s Poľskom. V tomto regióne odporúčame návštevu dediny v hornatom kraji. Tento okres Slovensko zastupuje s tradíciou, ktorá patrí do prírody. Lokácie prírody v regióne je nedotknutá civilizačnými vplivy. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie atraktívnych územia.

K dovolenke vnútri likality odporúčame navštíviť skvost ako je kvapľová výzdoba. Navštívte ju na východe hôr. Hlavným zážitkom navždy zostávajú horské výtvory a zjazdovky alebo stopy pre bežkovanie. Rekreáciu spríjemňuje okolité prostredie. Cieľom túry môžu byť aj jazierka.

ubytovanie Stara Lesna penzion 67

výrivka biliard

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net