Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Lesana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Lesana Tatry ubytovanie v penzióne na horách

Penzión umožnuje realizovať dovolenku v prospech zdravia túrami vo vysokohorskom prostredí. Rekreačný objekt je situovaný v peknom podhorskom prostredí velhor Vysokých Tatier v útulnom dedine Stará Lesná Slovensko. Lesana ponúka svojim hosťom ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a kúpeľňou. Tiež je tu možnosť parkovania vedľa penziónu.

Rekreačný objekt Lesana má vo svojom okolí vybudovaný park s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. To umocňuje zdravú dovolenku v prírodnom horskom prostredí. Personál zabezpečuje stravu na požiadanie. Spoločenská miestnosť s TV-sat je samozrejmosťou. Pre svojich hostí je k poskytnúť Gazdovský pivnica a Aperitív bar.

Odporčení niekolkých typmi túr: - (Starý Smokovec = Hrebienok = Kaskáda Studeného Potoka = Zamkovského chata) - (Tatranská Lomnica = Skalnaté Pleso = Lomnický Štít). Stará Lesná ponúka vo svojom okolí atrakcie ako bazény Vrbov, múzeá Spišská Belá, Národný Park Pieniny, Vyšné Ružbachy, Stará Ľubovňa, Levoča, Slovenský Raj, Spišské Podhradie.

Táto horská oblasť má hodnotu pre historické Slovensko. Ide o región masívu hôr na severe Slovenska. Terén je vhodný na prechádzky aj horolezectvo. Tatranské regionálne územia majú výhodu v zdravom vzduchu. Kvalitné pobyt sa dostáva do povedomia liečebným zručnosťami čerstvého ovzdušia. Dôležitou časťou ubytovanie sú služby pre návštevníkov na blízku.

Tento web opisuje pobyty v dome chalupového štýle. Je vhodný do lesného regiónu a teda je vyhľadávaný. Môže to byť hľadaná alternatíva pobytu pre všetkých ktorí radi pripravia gurmánske jedlá. Slovensko v rôznych krajoch môže mať aj také pobyty.

Lokalita Tatier dodáva kvalitné ubytovanie. V lokalite sa nachádza horúce pramene - veľa u věčších miest. Neďaleká Magura ukrýva rovnaké zdroje taky že. Na taký účel choďte na Ružbachy. Je to časť územia čo Slovensko priraďuje medzi kvality.

Zdravým športovým doplnkom sú zjazdové lyžovanie alebo turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú obchody a aj služby pre návštevníkov regiónu. Tatry mjú tu kvalitné želiezka zábavných areálov samozřejmně lyžiarskych zjazdoviek. K záujmu o hostí prináleží zaujímavé okolie obcí a tiež metropol.

dovolenka Stará Lesná penzion Lesana

reštaurácia penzionu BAR

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net