Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Slovakia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Slovakia penzion Tatry

Dajú sa tu nalézd Pieniny a splavy po rieke Dunajec, Belianska jaskyňa, kúpaliska vo Vrbove ... Penzión sa nachádza na okraji obce Ždiar Slovensko. Je vybavený dve a trojposteľovými izbami s možnosťou prístelky. K dispozícii je aj apartmán s obyvacka a kuchyňou. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, balkónom a TV-sat. Možnosť požičania detské postieľky.

Tento penzión poskytuje stravu v reštaurácii, k dispozícii je terasa, bar, kaviareň, spoločenská miestnosť s videom, ohnisko, záhradné posedenie, hojda, stolný tenis. Služby požičovne za poplatok (bicykle, mopedy, kolobežky, športové potreby a spoločenské hry, zmenáreň).

Ubytovanie v tejto ponuke je výhodné kôli polohe penzióne v blízkosti atrakcií. Zastávka autobusu je vzdialená 500 m. Vlak 12 km. Belianske Tatry Slovensko svojou ponukou priťahujú návštevníkov rovnako ako ku príkladu Vysoké Tatry Slovensko, najmä v zime.

Bývať v Lone prírodných krás môže byť základom turistickej ponuky nevšednosť regiónu. Hory zaujmú pokojom. Postupovať opartně - jednoducho môžu byť nevľúdne. Turistické chodníky sú držané v dobrom stave platenými pracovníkmi a horskými nadšenci. Na horských chodníkoch dávajte pozor na natiahnutie. Slovensko sa stará o možnosti k odpočinku s tradíciami.

Zaujímavosti ako doplnky v tejto slovenské časti věčšinou sú pamiatky skorších dôb v miestnych centrách poznávacie turistiky a taky kúpalisko s minerálnou vodou. Pre věčšinu turistov príťažlivým suplutorem hradov je hrad na Spiši. Lehnen je využívané v atrakciách aqua parku v Poprade a taky v minerálnom bazénních jamách vo Vrbove. Doprajte si poznávaciu cestu na Slovensko. Navštívite spomínané Dedičstvo. Blízkej Poľsko určite je pútavé zatraktívnenie rekreácie na horách. Slovensko okupuje věčší oblasť hôr položených na severe porovnávajúc s Poľským štátom. Pomáha to hodnotám horskej turistiky tu.

Tu ten región sa uznáva ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko má tu dobrého zástancov z uznávaných turistických centier. Ľahko môžeme objaviť prírodu. Zaujímavosti sú tiež na územiach s historickým podtónom. Regióny taky vytvárajú ich hodnoty alebo podobné miesta. Slovensko sa příznačními dannostmi delí oblastnými lokalitami. Zdedená kultúra býva celkovo zaujímavá na západnom území alebo inde na slovenskom.

Vo východnej časti hôr obdivujeme turistické územia v Dolinová systéme tiahnucim sa až do PL. V tomto mikroregióne navštívte zaujímavosti dediny v hornatom krajinním systéme. Tento kraj Slovensko zviditeľňuje s tradíciou, ktorá prezentuje tunajšie zvyklosti. Prírodné oblasť v lokalite je aj nedotknutá vplyvom vzáleného priemyslu. Slovensko sa snaží o chránenie panenskej prírody.

K útrob podzemí ponuky je Sprístupnená podzemný systém. Svoje útroby ponúka v lokalite Belianskych hôr. Hľadanú zaujímavosťou naďalej zostávajú hory a taky snehové bláznenie. Pobyty ovplyvňujú ubytovacie kapacity s modernými doplnkovými službami. Na horách nájdete aj plesa medzi skalami.

ubytovanie Vysoké Tatry penzion Slovakia - restaurace

izba posedenie

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net