Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Bado
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Vysoké Tatry penzion Bado v Starej Lesnej a Tatranské prostredie

Využite komplexné ubytovacie a stravovacie služby, Posilňovňa, saunu, výrivka a vináreň, krb a rokovaciu miestnosť.

Rekreačné zariadenie je postavené v roku 2003. Kvalitné slúžte a výhodní cenová politika. Penzión v Tatrách Slovensko má k dispozícii 20 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky (každý pokoj predstavuje prístielka, keď je voľná kapacita) a balkón, výhľad na hory. Izby sú vybavené rádiom, telefónom, TV-SAT, príslušenstvom. Ubytovanie si môžete spríjemniť službami reštaurácie pre 40 miest, vinárne pre 40 miest, komferencní miestnosti pre 40 miest a inými službami

Poskytovanie (služby zmenárne, vináreň, posedenie s krbom, komferenční miestnosť, sauna a fitnis a vírivka, tenis, lyžiareň, strážené parkovanie a altánok). Dovolenka v hystorickém prostredí slovenských dediny s blízkymi atrakciami a vysokými horami.

oddychová v kľude prírody rovnako je pilierom ponuky tunajšie lokality Slovenska. Vysoké pohoria ohromujú ich mohutnosťou. Postupovať opartně pretože sú nevľúdne. Horské chodníky sú držané v dobrom stave profesionálnymi zložkami alebo horskými nadšenci. Na chodníkoch dávajte pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko ponúka možnosti na dovolenke v zdravom duchu.

Doplňujúce atrakcie v lokalite môžu byť historické pamiatky v centrálnych častiach dedín, miest a aqua parky. Dobre známym zástancom hradných stavieb je hrad na Spiši. Lehnen je povolené v aqua parku pri Poprade, v termálnom bazénních jamách vo Vrbove. Prezrite si Slovensko. Objavíte kultúrnej hodnotní oblasti. Blízke Poľská republika môže byť možnosť zušlachtění pobytov v tunajšej lokalite. Slovensko využíva věčší území Tatier porovnávajúc s Poľskými oblasti. Smeruje to k nezanedbateľným množstvo slovenských turistiky v areáloch oddychu.

Tu ten región sa určuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko má tú kvalitné rekreačné služby všobecně z turistických centier. Je dobré objaviť prírodu tu. Blízke atrakcie sú situované aj na územiach s poznaním minulosti. Regióny taky vytvárajú kultúrne a iné pamiatky aj iné zručnosti predkov. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi vyznačuje podľa lokalít. Zachovaná zvyklosť predkov určite je úplne zaujímavá na západe a u Ukrajiny.

Východná území pohoria je k navštívenej turistický kraj pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury ťahajúce sa až k hraniciam s Poľskom. V tejto časti navštívte zaujímavosti usadlosť pod horou. Tento región Slovensko zastupuje s tradíciou, ktorá prezentuje zdedený zručnosti populácie. Prírodné oblasť v regióne je aj nedotknutá výletníkov. Slovensko sa snaží o chránenie horstva ako takého.

K navštevovaným miestom likality patrí taky podzemný systém. Nachádza sa na východe. Skvelým zážitkom naďalej zostávajú hory a zjazdovky alebo stopy pre bežkovanie. Horskú rekreáciu kvalitatívne dvíhajú okolité prostredie. V horských dolinách sú aj vodné plochy ples.

ubytovanie Stará Lesná penzion Bado Tatry

sauna restauracia

vinaren

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net