Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Šuca
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Nová Lesná penzion Šuca

Obec svojim návštevníkom ponúka čaro Vidiek s mnohými službami turistického ruchu v blízkom okolí. Penzión je situovaný v podtatranskej obci Nová Lesná Slovensko v nadmorskej výške 746 m. ​​Ubytovacie zariadenie Súča ponúka ubytovanie v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách. Každej má vlastné sociálne zariadenie. Maximálna kapacita 36 hostí. V ponuke je vlastné kompletne vybavenej kuchyni. Možnosti společnského vyžitia v spoločenskej miestnosti s TV-sat, videom, mapy, turistickými sprievodcami.

K dispozícii je záhrada na posedenie pri ohni a piknik. Je to pokojné prostredie. Parkovanie áut je na záhrade. Garancia služieb na úrovni penziónu.

Tunajšia časť krajiny má hodnotu pre horskú destináciu Slovensko. Je to pekná časť horského masívu u vnitř Slovenska. Terén je vhodný na výstupy a lezenie. Tatranské okresy majú výhodu v zdravom vzduchu. Kvalitné pobyt získava na hodnote aj liečebným účinky čistého ovzdušia. Zaujímavým doplnkom ubytovanie sú služby okolo.

Tu tá strana prezentuje ubytovanie v domčeku na spôsob chaty. Hodí sa do lesného prostredia takže je požadovaný. Môže to byť vhodná alternatíva pobytov pre všetkých ktorí radi robia gurmánske jedlá. Slovensko v rôznych okresoch ponúka aj také pobyty.

Lokalita Tatier dodáva dobré ubytovanie. V oblasti určite navštívte horúce zábavné parky - zvěčša u věčších miest. Blízkej hory Magura skrýva rovnaké minerálne vývery tej istej. Pre takýto účel navštívte Ružbachy. Môže to byť miesto ktoré Slovensko zaraďuje k zaujímavým.

využívaným športovým výkonom môže byť bežecké lyžovanie alebo pešia turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobuje kamenné obchody a služby pre návštevníkov regiónu. Slovensko propaguje tu rozvinuté Zástancovia kvalitných športovísk počnúc terénu pre lyžovanie. K dobrej starostlivosti o zákazníka patrí pekné okolie obcí i miest.

Nová Lesná penzion Šuca

kupelna jedalen

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net