Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  U Pavla
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Penzión u Pavla dovolenka Ždiar

Zažite chatovú zvláštnosť, posedenie pri ohnisku s goralskom muzikou, jazdu na koni, alebo rybolov. Tatry ako zaujímavá slovenská destinácia.

Toto ubytovanie nájdete v malebnej obci Ždiar, ktorá sa nachádza pri Belianskych Tatrách. Reprezentuje horské ubytovanie. Z okien penziónu sa Vám ponúka nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Táto časť Tatier je vhodná pre turistov, ktorí tu čerpajú svoje nielen fyzické, ale aj psychické sily.

Penzión u Pavla je zložený z dvoch objektov, ktoré sú od seba vzdialené 15 m. Hosťom sú k dispozícii 2-3-4 lôžkové izby. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV so SAT a WIFI pripojením. V objekte môžete navštíviť reštauráciu v goralskom štýle, v ktorej si hostia môžu objednať polpenzie alebo plné penzie. Zvláštnosťou je bar v poľovníckom štýle. Pre Vaše deti je pripravené detské ihrisko kde sa určite nebudú nudiť.

Výlety, turistiku v lete je možné podniknúť na Kopské sedlo, Hrebienok, Štrbské Pleso, Skalnaté pleso, Lomnický štít, Pieniny, Morské oko, Belianska jaskyňa, Slovenský Raj. Pre náročných je Gerlachovský štít s vysokohorským sprievodcom. Navštívte rôzne kultúrne a historické pamiatky v okolí: Ľubovniansky hrad, skanzeny, múzea, Spišský hrad, Kežmarský hrad, Kostol Majstra Pavla v Levoči. Z termálnych kúpalísk sú to: Vyšné Ružbachy, Vrbov, Poprad Aqua city, aqua parky Tatralandia Liptovský Mikuláš a Bešeňová.

V zime je rozšírené lyžovanie na okolí v blízkosti penziónu a to: lyžiarsky Vlek Krasuľa 150 m, Ski centrum Strednica 1 km a Ski Bachledova dolina - Jezersko 5 km, Ski centrum Strachan 400 m. Ku strediskám Ski centrum Strachan a Ski Bachledova dolina - Jezersko ide skibus zdarma. Pre bežeckých lyžiarov sú bežecké trate v Monkovej doline a na hrebeni Spišskej Magury.

ubytovanie Ždiar Tatry izba penzionu

kupelna penzionu restauracia

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net