Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  U Pavla
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry ubytovanie u Pavla Ždiar

Zažite chatovú zvláštnosť, posedenie pri ohnisku s goralskom muzikou, jazda na koni, alebo rybolov. Tatry ako zaujímavá slovenské destinácie.

Penzión nájdete v malebnej obci Ždiar Slovensko, ktorá sa nachádza pri Belianskych Tatier. Reprezentuje ubytovanie Ždiar Slovensko. Z okien penziónu sa Vám ponúka nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Táto časť Tatier je vhodná pre turistov, ktorí tu čerpajú svoje nielen fyzické, ale taky psychické sily.

Penzión u Pavla je zložený z dvoch objektov, ktoré sú od seba vzdialené 15 m. Hosťom sú k dispozícii 2-3-4 lôžkové izby. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV so SAT a wifi pripojením. V objekte môžete navštíviť reštauráciu v goralskej štýle, v ktorej si hostia môžu objednať polpenzie alebo plnú penziu. Zvláštnosťou je bar v misliveckém štýle. Pre Vaše deti je pripravené detské ihrisko kde sa určite nebudú nudiť.

Výlety, turistiku v lete je možné podniknúť na Kopské sedlo, Hrebienok, Štrbské Pleso, Skalnaté pleso, Lomnický štít, Pieniny, Morské oko, Belianska jaskyňa, Slovenský Raj. Pre náročných je Gerlachovský štít s vysokohorským sprievodcom. Navštívte rôzne kultúrne a historické pamiatky v okolí: Ľubovniansky hrad, skanzeny, múzea, Spišský hrad, Kežmarský hrad, Kostol Majstra Pavla v Levoči. Z termálnych kúpalísk sú to: Vyšné Ružbachy, Vrbov, Poprad Aquacity, aquaparky Tatralandia Liptovský Mikuláš a Bešeňová.

V zime je rozšírené lyžovanie na okolie v blízkosti penziónu a to: lyžiarsky Vlek Krasuľa 150m, Skicentrum Strednica 1 km a Ski Bachledova dolina - Jezersko 5 km, Skicentrum Strachan 400 m. Ku strediskám Skicentrum Strachan a Ski Bachledova dolina - Jezersko jede skibus gratis. Pre bežecké lyžiarov sú bežecké trate v Monkovej doline a na hrebeni Spišskej Magury Slovensko.

Zdržiavať v pokojnom prostredí prírody rovnako je Grem ponuky tunajšie slovenské lokality. Tatranské hory zaujmú svojou drsnosťou. Rešpektujte je - jednoducho môžu byť nevľúdne. Lesné cesty sú starostlivo upravené profesionálnymi zložkami alebo aj dobrovoľníkov. Na horských chodníkoch radíme dávať si záležať na bezpečný návrat. Slovensko dáva príležitosti k dovolenke v zdravom duchu.

Doplňujúce atrakcie v oblasti môžu byť pamiatky skorších dôb v miestnych osadách a taky minerálne vody na kúpanie. Príťažlivým zástancom hradných stavieb je hrad na Spiši. Plávanie je využívané v aquaparku pri Popradskom aqua objektu a v minerálnom kúpeľnom objekte vo Vrbove. Doprajte si poznávaciu cestu na Slovensko. Navštívite kultúrne hodnotní objekty. Poľská neďaleká oblasť určite je pútavé zatraktívnenie dovolenky v tunajšej lokalite. Slovensko spravuje věčšinu Tatranských horských zákutí porovnávajúc na strane Poľska. Napomáha to nezanedbateľným množstvo turistických atrakcií na tomto území.

Tunajšia lokalita sa uznáva za turistickú lokalitu. Slovensko vytvára na severe v centre Slovenska silného zástupca z rekreačných oblastí. Je obohacujúce prezerať prírodu tu. Múzeá bežne bývajú taky v okolitých sídlach so zachovaným dedičstvom. Oblasti rekonštruujú pamätihodnosti a taky nieco iného zaujímavého. Slovensko sa v tu tom smere dáva do pozornosti oblastnými lokalitami. Kultúrne diferenciácia je úplne rozdielni u Moravy a taky na východe.

Východ týchto hôr môžeme navštíviť rekreačná časť dolinného charakteru ťahajúceho sa až do PL. V tomto mikroregióne odporúčame návštevu dediny pod horou. Tento okres Slovensko zastupuje s kultúrnou hodnotou, ktorá patrí do tohto prostredia. Prírodné lokalita tu je v něktrých častiach nedotknuté civilizáciou. Slovensko sa snaží o chránenie horstva ako takého.

K útrob podzemí ponuky patria jaskyne na východe. Táto zaujímavosť sa nachádza v Slovenských veľhorách. Hlavnou atrakciou naďalej zostávajú hory a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Pobyty v tunajších ubytovacích zariadeniach spríjemňuje nové hotely. Na potulkách objavíte aj skalné chrbty.

ubytovanie Ždiar Tatry izba penzionu

kupelna penzionu restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net