Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  EURO CRV
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nova Lesna Tatry penzion EURO-CRV ubytovanie

Vzdialenosti: Nízke Tatry - 25km, Slovenský Raj - 30km, Pieninský Národný Park - 35km. Stavba sa nachádza v podtatranskej obci Nova Lesna Slovensko ktorá má vhodnú polohu na dovolenku. Ponúka služby obchodu, reštaurácií, rímskokatolícky kostol, blízkkost múzeí. Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkovej apartmáne s možnosťou prístelky s TV-sat a vlastným sociálnym zariadením a kompletne zariadenou kuchyňou. Ďalšie ubytovanie je v Styra dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a spoločným sociálnym zariadením.

K věčší ponuke patrí kompletne zariadená kuchyňa s TV-sat a záhradný gril. Penzión môže zabezpečiť prepravu autobusom, turistických sprievodcov, horských vodke.

Obec má výhodnú polohu pre realizovanie túr v celej oblasti hôr alebo věčších nákupov v Poprade (7km). Môžu sa realizovať výlety a navštevovat kultúrnohistorické pamiatky v mestečkách s dávnou históriou. Využívanie služieb blízkych lyžiarskych stěedisk, jaskýň, aqua parkov, kúpalisko, relax centier.

Podtatranská oblasť je hodnotná pre středoeuropský štát Slovensko. Ide o lokalitu masívu hôr vo vnútornom Slovenskom. Terén má potenciál pre túry a horolezecké výpravy. Hornaté okresy majú hodnotu v okysličená vzduchu. Luxusný pobyt sa dostáva do povedomia dobrými účinky čistého ovzdušia. Uznávaným doplnkom pobytov sú turistické služby v blízkom okolí.

Tento web prezentuje pobyt v penzióne chatovým prvky. Je vhodný do horského prostredia tak býva vyhľadávaný. Môže to byť vyhľadávaná alternatíva pobytov pre tých ktorí radi urobia vlastné jedla. Slovensko v rôznych oblastiach ponúka aj takéto ubytovanie.

Tatranský kraj navrhuje dobré dovolenky. V lokalite určite vyskúšajte minerálne termálne pramene - zvěčša u věčšího mesta. Blízky horský masív Magura ponúka podobní vývery taky že jo. Preto vycestujte na Ružbachy. Určite to je miesto čo Slovensko dopĺňa k nevšedným.

Dobrým športovým doplnkom sú bežecké lyžovanie a taky turistika. Tomuto trendu sa zariaďujú obchody a ešte služby pre turistov. Slovensko má tu rozvinuté želiezka športových areálov - lyžiarskych tratí. K dobrej starostlivosti o hostí prináleží atrakcie okolo obcí alebo metropol.

ubytovanie Nova Lesna penzion EURO-CRV

izba kuchyňa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net