Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Slalom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Slalom Tatranská Lomnica Slovensko

Penzión na Liptove Vám ponúka informácie o ubytovaní v penzióne Slalom. Lokalita severného Slovenska. Penzión je postavený v horskej osade pod Lomnickým Štítom vo výške 820 m.n.m. Je to vhodní ubytovacie zariadenie na strávenie rodinnej dovolenky spojenej s vychádzkami alebo výletom na vysuté lanovke na Skalnaté Pleso a následne Lomnický Štít Slovensko.

Ubytovaním sú charakteristické dvojlôžkové izby a apartmány. Títo sú vybavené s TV-sat, vlastným sociálnym zariadením. V obývacej miestnosti je rozkladacie sedačka kde môžu byt ďalšie dve miesta na spanie. Ubytovacie zariadenie Slalom so svojou ponukou dvojposteľových izieb s vlastným sociáním zariadením je ideálny na vychutnanie pokoji horskej osady na slovenský.

Gastronomické služby môžete otestovať v reštaurácii. Jedlá sú varené s dôrazom na domácu kuchyňu. Penzión prispôsobí ponuku individuálnym požiadavkám, alebo výberu "a la carte".

Podtatranská časť krajiny má hodnotu pre tradičné Slovensko. Máme tu lokalitu masívu hôr pri vnitř Slovenska. Horský terén je využívaný pre ľahšiu turistiku aj horolezectvo. Hornatej oblasti majú pridanú hodnotu v dobrých klimatických podmienkach. Pobyt získava na povedomie taky účinky čerstvého ovzdušia. Dôležitou časťou pobytov sú služby pre návštevníkov v neďalekom okolí.

Tu tá strana opisuje ubytovanie v dome chatového rangu. Hodí sa do horského porastu a takže je žiadaný. Je to dobrá alternatíva pobytu pre všetkých ktorí si radi varia obľúbené jedlo. Slovensko vo všetkých oblastiach môže mať aj také ubytovanie.

Tunajší kraj dodáva podhorskej dovolenky. V lokalite určite vyskúšajte minerálne kúpalisko - věčšinou u Poprade a blízkom okolí. Neďaleký horský masív Magura skrýva rovnaké minerálnej vody taky že jo. Pre takéto účely navštívte Ružbachy. Môže to byť časť územia ktoré Slovensko priraďuje medzi svoje skvosty.

využívaným športovým výkonom môže byť lyžovanie alebo vysokohorská turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú obchodné stánky a taky turistické služby. Slovensko ponúka v tejto oblasti kvalitnej želiezka zábavných areálov - lyžiarskych zjazdoviek. K dobrému záujmu o turistov prináleží pekné okolie osád aj metropol.

penziony Tatranská Lomnica penzion Slalom

Lomnicky Stit

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net