Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Furmanec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Furmanec Ždiar v Tatrách

Tieto hory svoju prírodou pritahujú Návątevník rovnako ako iné malebné zákutia Slovenska. Penzión je situovaný v srdci Belianskych Tatier Slovensko. Ubytovacie zariadenie je vybavené apartmány 1/4 s TV-sat, vlastným sociálnym zariadením. Rekreácia je možná v 10 izbách vybavených umývadlom a rádiom. Spoločné sociálne zariadenie na chodbe.     

V penzióne Vás radi uvítame vo svojej reštaurácii s kapacitou 48 hostí, TV-sat a krbom. Disponuje tiež barom s krbom pre 32 osôb, miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. Ponuka možnosti bezplatního parkovanie pri penzióne. K dispozícii je posedenie pri ohnisku.     

Tatranská krajina je prínosná pre menšie Slovensko. Je to lokalita horského masívu u vnitř Slovenska. Horské a podhorské terén je dobrý pre ľahšiu turistiku a lezenie. Podhorské lokálne územia majú hodnotu skvelými klimatickými podmienkami. Luxusná dovolenka má pridanú hodnotu taky účinky sviežeho ovzdušia. Nevšedným doplnkom dovolenky sú služby pre návštevníkov neďaleko.     

Táto strana reprezentuje ubytovanie v penzióne chlupovími prvky. Je vhodný do lesného prostredia tak býva vyhľadávaný. Je to vhodná možnosť dovolenky pre všetkých ktorí radi robia vlastné jedla. Slovensko vo svojich lokalitách môže mať aj takéto pobyty.     

Tatranská lokalita navrhuje horské pobyty. V regióne určite navštívte minerálne kúpalisko - najviac u miest. Neďalekej pohorie Magura skrýva takéto vývery taky že. Pre takéto účely choďte na Ružbachy. Je to miesto ktoré Slovensko dopĺňa ku kvalitným.     

Zdravým horským športom sú bežecké lyžovanie a taky horská turistika. Tomuto trendu sa uspůsobují obchodné stánky alebo služby pre návštevníkov lokality. Slovensko má v tejto oblasti kvalitnej zástupcu športových areálov samozřejmně lyžiarskych zjazdoviek. K záujmu o návštevníkov patrí pekné okolie dedín tiež metropol.

dovolenka Ždiar penzión Furmanec

restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net