Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Kollar
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Kollar Slovensko ubytovanie penziony Nová Lesná

Blízke susedné regióny: Nizke Tatry, Slovenský Raj, Pieninský národný park, Poľsko. Ubytovanie sa nachádza v lokalite ktorú reprezentujú penzióny v Novej Lesnej Slovensko. Blízkosť Vysokých Tatier región predurčuje na kvalitné a lacnejšie dovolenku v podhorskom a horskom prstředí Slovenska. Ponuka ubytovanie v izbách s vlasním kúpeľňami a wc. K dispozícii je kuchyňa, obývacia izba s TV-sat.

K dispozícii sú dve poschodia. Pred penziónom sa nachádza malé parkovisko a garáž. Penzión podáva stravu - raňajky. Jedáleň je ozdobená krbom.

Táto krajina je zaujímavá pre tradičné Slovensko. Je to lokalita vysokého horstva na slovenský. Horský terén využívame pre turistiku a lezecké výpravy. Horské lokality majú pridanú hodnotu v dobrých klimatických podmienkach. Kvalitné pobyt získava na hodnote dobrými účinky čistého vzduchu. Hľadaným doplnkom pobytov sú služby pre turistov na blízku.

Táto web stránka predstavuje ubytovanie v dome chlupovými prvkami. Je vhodný do podhorského porastu takže je požadovaný. Môže to byť nevšedný alternatíva ubytovanie pre hostí ktorí si radi varia obľúbené jedlo. Slovensko vo všetkých regiónoch ponúka aj také ubytovanie.

Tunajšia lokalita dodáva vyhľadávané ubytovanie. V regióne určite navštívte minerálne termály - vo väčším počte u Popradu. Blízkej hory Magura má také termálne vývery taky že. Pre takýto účel si prezrite Ružbachy. Je to ďalší území ktoré Slovensko priraďuje ako nevšedný.

Zdravým horským športom je zjazdové lyžovanie alebo horská turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú kamenné obchody a aj turistické služby. Slovensko má tu dobré zástancov kvalitných športovísk samozřejmně terénu pre lyžovanie. K dobrému záujmu o hostí prináleží zaujímavé okolie osád tiež metropol.

penziony Nova Lesna penzion Kollar

spolocenska miestnost

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net