Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Dovolenka u Vierky
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko Velká Lomnica rekreácia u Vierky Tatry

Podhorské atrakcie pre pokoj a relaxáciu na dovolenke v Tatrách - slovenské hory. Toto zariadenie na dovolenku sa nachádza v v tichej časti dediny Veľká Lomnica Slovensko u Skalnatého potoka. Ubytovanie je spojené s kvalitnou ponukou novopostaveného penziónu. Výhodní rekreácie je pod najmenšími velhorami a neďaleko horských atrakcií, neďaleko služieb turistického ruchu.

K dispozícii svojim hosťom je zimná záhrada s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Ubytovanie v penzióne u Vierky je vhodné pre rodiny s detmi. V objekte sa nesmie fajčiť. Pre hostí je k dispozícii kryté záhradné posedenie s kuchyňou pre 18 osôb. Ďalej záhradný gril, požičovňa bicyklov, pieskovisko a hojda pre deti a dve terasy. Parkovanie áut je na osvetlenom parkovisku.

útulnej reštaurácii "Goralská izba" je pre vás kde si môžete pochutnať na netradičných Slovenské špecialitách doplnenú o ľudovú muziku.

Zdržiavať v Lone prírodných krás určite je Grem turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Tatranské hory ohromujú pokojom. Dávajte si pozor - jednoducho sú nebezpečné. Lesné cesty sú čistené profesionálnymi zložkami alebo horskými nadšenci. U ťažších tur je potrebné dávať pozor na poškodenie svalov. Slovensko môže dávať príležitosti k zdravému oddychu.

Zaujímavé doplnky dovolenke v oblasti môžu byť pamiatky historických míľnikov v miestnych osadách a taky minerálne vody na kúpanie. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým zástancom zámkov je hradný komplex stredného Spiša. Čľapkanie je umožnené v bazénoch aqua parku v aqua areáli a taky v minerálnom kúpeľnom objekte za Vrbovský dedinou. Cestujte na Slovensko. Navštívite spomenuté nevšednosti. Blízkej Poľsko je možnosť spríjemnenie rekreácií v tunajšej lokalite. Slovensko spravuje věčší územia hôr situovaných na severe keď vezmeme do úvahy porovnaní s Poľskom. Pomáha to hodnotám turistiky na tomto území.

Celý Podhorský región sa považuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko tvorí tu silného zástupcu z vážených turistických lokalít. Doprajte si prezerať túto lokalitu. Kultúrne stánky bežne bývajú taky v ďalších lokalitách so zachovaným dedičstvom. Oblasti rekonštruujú hodnotní objekty a taky nieco iného zaujímavého. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi proklamuje podľa lokalít. Zachovaná zvyklosť predkov je z věčší časti rôzna na západnom území alebo inde na slovenskom.

Na východe Tatier je k nájdeniu turistickú lokalitu v kotline tiahnuce sa až do PL. V tomto mikroregiónu sa nachádza obce v hornatom kraji. Tento okres Slovensko zastupuje s kultúrnou hodnotou, ktorá patrí do prírody. Prírodné oblasť v regióne je neskoušána turistov. Slovensko zachováva dostupnosť atraktívnych pohoria.

K nevšedným prvkom územnej oblasti odporúčame navštíviť skvost ako je jaskyňa. Môžete ju obdivovať na východe hôr. V porovnaní so lužby turistiky, dôležitým Grem sú skalné hrebene a adrenalínová zábava na snehu. Pobyty spríjemňuje ubytovacie kapacity s modernými doplnkovými službami. Cieľom túry môžu byť aj skalné steny.

rekreácia Velká Lomnica penzion u Vierky - izba

kupelna restaurcia

kuchyňa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net